Victor Osimhen trafi do europejskiego giganta? Na razie miał jedną ofertę

Victor Osimhen
Victor Osimhen

Victor Osimhen od kilku miesięcy jest łączony z europejskimi potęgami. Jego agent wyznał, że do tej pory tylko Napoli wyrażało nim realne zainteresowanie.

Kluczowy piłkarz Lille

Nigeryjski napastnik ma za sobą bardzo udany sezon. W barwach Lille wystąpił w 38 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył 18 goli. Choć do Francji trafił latem ubiegłego roku, z miejsca stał się kluczową postacią swojego zespołu.

Napoli głównym zainteresowanym?

Do tej pory krążyły doniesienia o zainteresowaniu Osimhenem ze strony Liverpoolu, Manchesteru United czy Barcelony. Agent Nigeryjczyka jednak wyznał, że żaden z tych klubów nie podjął jeszcze kroków w celu pozyskania napastnika.

Mogę z przekonaniem powiedzieć, że jedynym klubem, który w tej chwili chce Victora w 100%, jest Napoli – powiedział Ariyo Igbayilola w rozmowie dla nigeryjskiego “The Cable”.

Osimhen raczej nie trafi do Tottenhamu

Menedżer wyznał, że klubami, które również obserwują sytuację Osimhena są Newcastle i Tottenham. Anglicy jednak do tej pory nie wykazywali zaangażowania w transfer piłkarza Lille. Igbayilola uważa jednak, że drugi z klubów raczej nie będzie brany pod uwagę, gdyż tam pierwsze skrzypce w ataku gra Harry Kane. A Victor Osimhen liczy na regularną grę.

Komentarze

komentarzy