Villarreal – Cadiz. Typy, kursy (21.03.2021)

O 16:15 w LaLiga spotkanie Villarrealu z Cadiz. Dla gospodarzy wynik tego spotkania może mieć spore znaczenie w kontekście walki o europejskie puchary. Goście natomiast mają kilka punktów przewagi nad strefą spadkową, jednak nadal nie mogą spać spokojnie.

Villarreal – Cadiz zapowiedź (niedziela, 16:15)

Dla Villarrealu ostatnie trzy mecze stanowiły niejako przełamanie po kilku słabszych tygodniach i regularnym remisowaniu spotkań. To właśnie podziały punktów stały się zmorą dla ekipy Żółtej Łodzi Podwodnej, gdyż na 27 rozegranych kolejek aż trzynastokrotnie nie wyłoniono zwycięzcy. Dwa zwycięskie starcia w 1/8 finału Ligi Europy z Dynamem Kijów i spokojny awans na pewno podziałają pozytywnie na morale zespołu. Podobnie zresztą jak komplet ligowych punktów z Eibar.

Planem minimum dla Cadiz na ten sezon miało być utrzymanie i po zaskakująco dobrym początku sezonu beniaminek wypadł do drugiej dziesiątki tabeli. Ostatnie dziewięć kolejek LaLiga to tylko jedno zwycięstwo ekipy z Kadyksu. Nie można ich jednak lekceważyć, gdyż potrafili przed miesiącem odebrać punkty na wyjeździe Barcelonie. Pierwszy mecz pomiędzy Villarrealem a Cadiz w tym sezonie zakończył się – a jakże – remisem 0:0.

Villarreal – Cadiz kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Villarrealu, kurs: 1.50

– remis, kurs: 4.40

– zwycięstwo Cadiz, kurs: 8.20

Villarreal – Cadiz nasze typy

Gospodarze wydają się być faworytem tego pojedynku i naszym zdaniem zdobędą trzy punkty, jeśli tylko nie zlekceważą ekipy z Kadyksu. Gramy zwycięstwo Villarrealu z golem Moreno i dodajemy także under bramkowy.

Villarreal – Cadiz | Typ: Moreno strzeli + Villarreal wygra @2.40 BETFAN

Villarreal – Cadiz | Typ: Under 2,5 gola @1.75 BETFAN