Villarreal – Dynamo Kijów. Typy, kursy (18.03.2021)

W większości dwumeczów 1/8 finału Ligi Europy sprawa awansu wydaje się być w miarę przesądzona. Podobnie jest w przypadku meczu Villarrealu z Dynamem Kijów. Hiszpanie zgarnęli na wyjeździe pewne zwycięstwo 2:0 i Ukraińcom na pewno będzie ciężko odwrócić losy tej konfrontacji.

Villarreal – Dynamo Kijów zapowiedź (czwartek, 21:00)

Dla ekipy Żółtej Łodzi Podwodnej ostatnie tygodnie są całkiem niezłe biorąc pod uwagę występy w Lidze Europy. Odprawienie z kwitkiem Salzburga w 1/16 finału czy też pewne wyjazdowe zwycięstwo z Dynamem Kijów pokazują, że z Villarrealem należy się liczyć. W LaLiga sprawa nie wygląda już aż tak dobrze. Ostatnie dziewięć kolejek to zaledwie jedno zwycięstwo – odniesione w ubiegłą niedzielę z beznadziejnie spisującym się Eibarem.

Dynamo Kijów z kolei kapitalnie radzi sobie na krajowym podwórku i jest na bardzo dobrej drodze do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Ich przewaga nad drugim w tabeli Szachtarem wynosi obecnie cztery punkty, a trzy ostatnie ligowe starcia zakończyły się przekonującymi zwycięstwami kijowian. Dynamo awansowało też do półfinału krajowego pucharu. Porażka z Villarrealem była pierwszą od grudniowej potyczki w Lidze Mistrzów z Juventusem. Czy uda im się jeszcze postraszyć ekipę z Hiszpanii?

Villarreal – Dynamo Kijów kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Villarrealu, kurs: 1.62

– remis, kurs: 4.20

– zwycięstwo Dynama, kurs: 6.20

Villarreal – Dynamo Kijów nasze typy

Naszym zdaniem Dynamo na pewno spróbuje zaatakować i spróbować nastraszyć Villarreal. Oczekujemy ciekawego pojedynku i wielu bramek.

Villarreal – Dynamo Kijów | Typ: BTTS @1.97 BETFAN

Villarreal – Dynamo Kijów | Typ: Powyżej 7,5 celnego strzału @1.85 BETFAN

 

Komentarze

komentarzy