Vitesse – Den Haag 🇳🇱 Typy, kursy (09.04.2021)

W ramach 29. kolejki Eredivisie, piłkarze Vitesse zmierzą się w Arnhem z ekipą Den Haag. Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest zespół gospodarzy, który walczy o europejskie puchary. 

Vitesse – Den Haag zapowiedź (piątek, 20:00)

Obecna postawa zawodników Vitesse z pewnością może zadowalać kibiców tego klubu. Wystarczy powiedzieć, że ekipa z Arnhem nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich ligowych spotkań, notując aż cztery zwycięstwa i jeden remis. Dobre wyniki sprawiły, iż Vitesse zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli ze stratą tylko trzech punktów do drugiego PSV.

W zupełnie innej sytuacji jest zespół Den Haag. Klub z Cars Jeans Stadion zajmuje bowiem ostatnie miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do miejsca, które gwarantuje baraże o utrzymanie. Biorąc pod uwagę fakt, iż do tej pory gracze Den Haag zdobyli zaledwie 15 punktów, trudno wyobrazić sobie, by zespół zdołał jeszcze wywalczyć utrzymanie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Vitesse rywalizowało z Den Haag 19 stycznia w ramach pucharu. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Arnhem 2:1.

Vitesse – Den Haag kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Vitesse. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.22. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.5. Triumf gości oceniono na kurs 12.

Vitesse – Den Haag typy

Gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów ze zgarnięciem trzech punktów, dlatego spodziewamy się pewnej wygranej gospodarzy.

Vitesse – Den Haag | Typ: Vitesse wygra różnicą minimum dwóch goli 1.6 @ LV BET 

Vitesse – Den Haag | Typ: Vitesse strzeli powyżej 2.5 bramki w meczu 1.95 @ LV BET