Walia – Belgia🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 🇧🇪 Typy, kursy (16.11.2021)

Pewni awansu Belgowie zmierzą się dzisiaj na wyjeździe z Walią. Gospodarze nie są jeszcze pewni gry w barażach, dlatego zdobycie jakichkolwiek punktów będzie dla nich dzisiaj szalenie istotne.

Walia – Belgia zapowiedź (wtorek, 20:45)

Walia przystępuje do tego meczu jako wicelider grupy E. Gospodarze zdobyli do tej pory łącznie czternaście punktów, ich przewaga nad Czechami wynosi zaledwie trzy oczka, dlatego tez kwestia awansu pozostaje w tym momencie nierozstrzygnięta. Walijczykom wystarczy zatem przynajmniej remis by nie musieć oglądać się na wynik spotkania Czechy – Estonia. Pierwsze starcie Wyspiarzy z Belgami zakończyło się wygraną piłkarzy z Beneluksu wynikiem 3:1.

Zarejestruj się w LV BET!

Belgia z kolei jest już pewnym uczestnikiem Mistrzostw Świata w Katarze. Goście w siedmiu dotychczasowych spotkaniach odnieśli sześć wygranych oraz jeden remis, notując przy tym rewelacyjny bilans bramkowy na poziomie 24:5. Mecz z Walią będzie dla trenera Martineza dobrą okazją do wytestowania kilku nowych piłkarzy oraz wariantów taktycznych. Warto jednak odnotować, że Belgia nie była w stanie zachować czystego konta w żadnym z trzech poprzednich spotkań.

Walia – Belgia kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV Bet prezentują się następująco:

  • wygrana Walii: 3.20
  • remis: 3.20
  • zwycięstwo Belgii: 2.30

Walia – Belgia fakty meczowe

  • Belgia nie przegrała w tych eliminacjach ani jednego meczu.
  • Belgia nie zachowała czystego konta w żadnym z trzech poprzednich spotkań.
  • Walia nie jest jeszcze pewna gry w barażach.

Walia – Belgia nasze typy

Mecz ten z pewnością ma większa znaczenie dla Walijczyków, którzy muszą dzisiaj zdobyć przynajmniej punkt by nie pozostawić swojego losu w rękach Czechów. Belgowie nawet mimo prawdopodobnych rotacji pozostają faworytem tej rywalizacji. Stawiamy dzisiaj na remis oraz BTTS.

Walia – Belgia |typ: remis @3.20 LV Bet

Walia – Belgia |typ: BTTS @1.75 LV Bet

 

Komentarze

komentarzy