Warta Poznań – Cracovia. Typy, kursy (09.02.2021)

Przed chwilą spotkali się w lidze. Samo spotkanie nie porwało, ale Warta Poznań swoim zwycięstwem rozpoczęła prawdziwą lawinę. Po meczu w Grodzisku Michał Probierz ogłosił swoją dymisje. Teraz Cracovia zechce się zrewanżować, ale łatwo im nie będzie.

Warta Poznań – Cracovia zapowiedź (wtorek, 17:30)

W lidze to Zieloni okazali się lepsi, za sprawą pięknego gola Jacka Kiełba. Po chwili Warta zremisowała także w Gdańsku, czym bardzo dobrze zainaugurowała wiosnę. Co prawda nie daje jej to wielkiego spokoju w tabeli, ale dzięki temu też uniknęli ewentualnego spadku na koniec tabeli. Poza tym udało im się wyprzedzić dzisiejszego rywala.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Cracovia w coraz gorszej sytuacji. Wydawało się, że zdobycie trofeum latem będzie kopem do jeszcze większego rozwoju. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Międzynarodowe towarzystwo coraz gorzej wygląda przy kałuży. W tym momencie są już o krok od ostatniego miejsca. Przegrali dwa pierwsze mecze wiosenne, Michał Probierz chciał odejść, ale ze względów finansowych pozostał. Takie zawirowania w klubie nigdy nie pomagają w grze i często odbijają się na wynikach.

Warta Poznań – Cracovia kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Warta wygra, kurs: 3,39
  • Cracovia wygra, kurs: 2,34
  • Remis, kurs: 3,05

Warta Poznań – Cracovia typy

Bardzo zachęcająco wyglądają kursy na gospodarzy. Dlatego chyba jednak zdecydujemy się na ich awans w tej fazie rozgrywek. Tym bardziej, że Cracovia na dzisiaj wygląda na rozbity zespół po tym, co się stało… właśnie po meczu z Wartą w lidze.

Warta Poznań – Cracovia | Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,60 Totolotek

Warta Poznań – Cracovia | Typ: Warta awansuje @ 2,15 Totolotek