Watford – Everton. Typy, kursy (11.05.2022)

Kluczowy mecz dla gości w kontekście utrzymania. To zaległe spotkanie z 30. kolejki, które może przyczynić się do spokojnego bytu dla drużyny z Liverpoolu. Everton, jeśli wygra, ucieknie na cztery punkty od strefy spadkowej. Motywacja jest zatem ogromna. 

Watford – Everton zapowiedź (środa, 20:45)

Końcówka sezonu to niestety dopełnienie słabego sezonu ze strony gospodarzy dzisiejszego meczu. Sześć kolejnych porażek mówi samo za siebie. Tym bardziej że poza meczami z Liverpoolem czy Manchesterem City, grali także z Burnley, Leeds czy Crystal Palace oraz Brenetford. Terminarz nie był tragiczny, a mimo tego w ten sposób przypieczętowali swój spadek do Championship. Pozostały im trzy mecze, w których po prostu mogą już zagrać na luzie i pokazać nieco więcej niż dotychczas. Może dzisiaj przypomną sobie pierwszy mecz z Evertonem z tego sezonu, gdy wygrali 5:2 na Goodison Park.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Everton ewidentnie złapał formę pod koniec sezonu. Pięć ostatnich meczów to aż 10pkt. W tym czasie ograli Manchester United, Chelsea czy Leicester. Punkty tracili jedynie w derbach(porażka 0:2) oraz remis z Leicester. To pokazuje, że w tej ekipie jednak drzemie potencjał. Nie mogą jednak się zatrzymywać, bowiem strefa spadkowa punkt za nimi. Mają jednak jeden mecz do rozegrania więcej. Na ich szczęście terminarz sprzyja. Teraz Watford, potem Brentford i Crystal Palace. Krótko mówiąc trzy ekipy grające o pietruszkę. Dopiero na koniec starcie z Arsenalem, ale wówczas powinni mieć już wszystko pod kontrolą, czytaj: utrzymanie.

Watford – Everton kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Watford wygra, kurs: 5,40
  • Everton wygra, kurs: 1,65
  • Remis, kurs: 3,95

Watford – Everton fakty meczowe

  • Mecz 19. z 16. drużyną Premier League. Obie ekipy dzieli 13pkt: 22 do 35 na korzyść gości
  • Watford już spadł do Championship
  • Everton ma punkt przewagi nad strefą spadkową i jeden mecz zaległy
  • Watford przegrał sześć ostatnich spotkań
  • Everton wygrał dwa ostatnie spotkania. Z kolei w pięciu grach zgarnęli 10 na 15 możliwych punktów. Przegrali w tym czasie tylko z Liverpoolem
  • W pierwszym meczu tych ekip Szerszenie wygrały aż 5:2 na Goodison Park

Watford – Everton typy

Spotkanie, w którym liczymy na trochę goli. Oczywiście z przewagą tych bramek ze strony gości. W końcu to oni mają o co grać w tym sezonie.

Typ: Obie strzelą @ 1,90 LV BET

Typ: Everton powyżej 1,5 bramki @ 1,80 LV BET

Komentarze

komentarzy