Waży się przyszłość Mauro Icardiego. Argentyńczyk nie chce zostać w Paryżu?

Latem ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia do PSG trafił Mauro Icardi. Argentyński napastnik nie był mile widziany w Interze, dlatego 27-latek koniecznie poszukiwał nowego zespołu. Spore wymagania ekipy z Mediolanu spowodowały, iż włoskiej drużynie nie udało się sprzedać zawodnika. Icardi pod koniec czerwca zakończy zatem okres wypożyczenia. Według mediów z Półwyspu Apenińskiego, piłkarz nie chce kontynuować przygody w Paryżu.

Po początkowych problemach wywołanych m.in. kontuzją pachwiny, Mauro Icardi w PSG zanotował świetny okres od początku października, do połowy stycznia. Wystarczy bowiem powiedzieć, że Argentyńczyk we wszystkich rozgrywkach strzelił osiemnaście bramek, notując m.in. pięć goli w Lidze Mistrzów.

Praktycznie od początku nowego roku, postawa Icardiego pozostawia nieco do życzenia. Od stycznia 27-latek pięciokrotnie trafiał do siatki, przy czym trzy bramki miały miejsce w pucharowej rywalizacji z ST.Etienne 8 stycznia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Od wspominanej potyczki, Mauro nie strzela tak często. Odbija się to także na pozycji zawodnika w klubie. Wystarczy bowiem powiedzieć, że w pięciu ostatnich spotkaniach, Icardi zasiadał na ławce rezerwowych, wchodząc na murawę w trakcie meczu w trzech przypadkach. Dość wymowny jest fakt, iż rywalizację z Borussią (zarówno na wyjeździe, jak i we Francji), Icardi obserwował z ławki.

Według włoskich mediów, piłkarz nie jest zadowolony z aktualnej pozycji. Jak informuje Nicolo Schira, Mauro zamierza wrócić do Serie A po sezonie. Sytuację może wykorzystać Juventus, który już latem wyrażał chęć kupna napastnika. Inter oczekuje za snajpera kwoty w wysokości 65 milionów euro.

 

Komentarze

komentarzy