Węgry U21 – Niemcy U21. Typy, kursy (24.03.2021)

Na MOL Arena w Szekesfervarze otwarta zostanie węgierska część Euro U21. Na początek jednocześnie dwa spotkania. Oczywiście gospodarzy najbardziej będzie interesować starcie Węgry – Niemcy. Faworytem bez wątpienia goście, którzy przyjechali na turniej po konkrety.

Węgry U21 – Niemcy U21 zapowiedź (środa, 21:00)

Madziarzy to jedna z najniżej notowanych drużyn spośród tych, które wystąpią na młodzieżowym Euro. Próżno w ich składzie szukać gwiazd, a jedyna, która pasuje wiekiem i tak nie jest brana pod uwagę przy tej kategorii wiekowej. Dominik Szoboszlai prędzej zagrałby jutro przeciwko Polsce, gdyby nie kontuzja.

Wśród Niemców znajdują się m.in. Matteo Klimowicz, syn byłego gracza Wolfsburga, a także Mergim Berisha, Lukas Nmecha czy najmłodszy uczestnik tego turnieju Youssoufa Moukoko. Zawodnik urodzony w 2004 roku zbiera kolejne tytuły „naj, naj…” i trudno się dziwić, bo już w tym wieku zaczyna dostawać naprawdę poważne szansę w pierwszym zespole BVB.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Węgry U21 – Niemcy U21 kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Węgry U21 wygrają, kurs: 8,71
  • Niemcy U21 wygrają, kurs: 1,38
  • Remis, kurs: 4,75

Węgry U21 – Niemcy U21 typy

Niemcy nie powinni mieć najmniejszych kłopotów z gospodarzami. Wygrana dwoma bramkami? Może nie traktujemy tego w kategoriach pewniaka, ale na pewno warto zaryzykować takim typem na jednego z faworytów.

Typ: Niemcy (-1) @ 2,03 Totolotek

Komentarze

komentarzy