West Brom – Fulham. Typy, kursy (30.01.2021)

W starciu beniaminków Premier League piłkarze West Bromu zagrają na własnym obiekcie z Fulham. Jest to niezwykle ważne starcie w kontekście walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

West Brom – Fulham zapowiedź (sobota, 16:00)

Od momentu przejęcia drużyny Sam Allardyce niespecjalnie odmienił West Brom. Zespół wygrał na wyjeździe z Wolverhampton 3:2, ale dodatkowo zanotował kilka dotkliwych porażek, m.in. z Leeds czy Manchesterem City. Obie te potyczki zakończyły się przegraną West Bromu 0:5.

Terminarz nie sprzyjał ekipie „The Baggies”. Prawdziwe wnioski będzie można wyciągnąć z dwóch najbliższych spotkań West Bromu. Najpierw zespół Kamila Grosickiego zagrał u siebie z Fulham, a następnie zmierzy się na wyjeździe z Sheffield United. Londyński klub cały czas ma problem z wygrywaniem spotkań. Piłkarze Fulham zanotowali w tym sezonie już siedem remisów. Bez zwycięstw drużyna ze stolicy Anglii może mieć poważne problemy z utrzymaniem się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gracze Fulham zajmują aktualnie osiemnaste miejsce ze stratą pięciu punktów do bezpiecznego miejsca.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz West Brom rywalizował z Fulham na początku listopada ubiegłego roku. Mecz zakończył się zwycięstwem londyńskiej ekipy 2:0.

West Brom – Fulham kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Fulham. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.2. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.5.

West Brom – Fulham typy

Trudno wskazać zwycięzcę tego starcia. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż obie ekipy walczą o utrzymanie, możemy spodziewać się, że zrobią wszystko, by strzelić w tym meczu bramkę.

West Brom – Fulham | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.93 @ LV BET

West Brom – Fulham | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.3 @ LV BET