West Bromwich Albion – Southampton 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (12.04.2021)

Bardzo ciekawie zapowiada się poniedziałkowe spotkanie w Premier League pomiędzy ekipą West Bromwich Albion a Southampton. W obu ekipach znajdują się polskie akcenty choć na boisku zobaczymy prawdopodobnie tylko Jana Bednarka. Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i stawiają dzisiaj na gości, którzy na pewno chcą odskoczyć na kolejne kilka punktów od strefy spadkowej. Gospodarze za to po ostatniej wygranej nad Chelsea liczą na kolejny dobry rezultat i na przybliżenie się do siedemnastej pozycji w ligowej tabeli. Obie drużyny więc potrzebują bardzo pilnie punktów i dlatego można spodziewać się bardzo ciekawego starcia, które powinno stać na naprawdę wysokim poziomie. Do końca sezonu zostało kilka spotkań, więc teraz każdy mecz ma dla drużyn ogromne znaczenie.

West Bromwich Albion – Southampton zapowiedź (poniedziałek, 19:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno nie spodziewali się zeszłotygodniowego zwycięstwa nad Chelsea. Było to ogromne zaskoczenie dla wielu ekspertów na całym świecie i zobaczymy czy tym razem gracze West Bromu będą w stanie zaprezentować się z bardzo dobrej strony. Rywal na papierze jest teoretycznie o wiele łatwiejszy, ale na pewno gospodarze muszą zagrać na podobnym poziomie jeśli liczą na zdobycie kolejnych trzech punktów, które pozwolą im włączyć się do walki o utrzymanie w Premier League.

Goście również w poprzedni weekend wygrali swój mecz i na pewno fani Southampton mogli być z tego faktu zadowoleni. Forma ich ulubionej drużyny w drugiej części sezonu nie była dobra i każde trzy punkty są dla gości bardzo ważne. Dzisiaj na pewno fani Southampton również mają nadzieję na solidny wynik swoich ulubieńców, ale nie będzie to łatwe zadanie i można spodziewać się absolutnie wszystkiego ze strony gospodarzy dzisiejszego meczu.

West Bromwich Albion – Southampton kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Southampton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.25. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu West Bromwich Albion – Southampton, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.25. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.35.

West Bromwich Albion – Southampton nasze typy

Obie drużyny w poprzedni weekend zdobyły trzy punkty i na pewno można spodziewać się walki ze strony tych dwóch ekip. Mimo wszystko goście grają w tym sezonie lepiej, ale to gospodarze będą dysponowali przewagą własnego boiska. Z tego właśnie powodu można spodziewać się bardzo wyrównanego starcia i być może podziału punktów, który nie zadowoli żadnej ze stron.

West Bromwich Albion – Southampton | Typ: X @3.25 BETFAN
West Bromwich Albion – Southampton | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.82 BETFAN

Komentarze

komentarzy