Widzew Łódź – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (28.03.2021)

Jedyne niedzielne spotkanie I ligi odbędzie się w Łodzi. Widzew podejmuje przy Piłsudskiego GKS Jastrzębie i cały czas walczy o zbliżenie się, a później wejście do strefy barażowej. Z kolei goście ze Śląska, mimo kilku punktów przewagi, nadal nie mogą być pewni utrzymania na zapleczu Ekstraklasy.

Widzew Łódź – GKS Jastrzębie zapowiedź (niedziela, 12:40)

Łodzianie wiosną jeszcze bez porażki. Bilans 3 wygrane i 3 remisy jest niezły, zwłaszcza patrząc na rywali jakich mieli. W końcu punkty „tracili” z ŁKS-em czy Radomiakiem, a więc drużynami z góry tabeli. Trochę pechowo zremisowali w Opolu, gdzie sędzia zabrał im prawidłowo strzelonego gola po dobitce z rzutu karnego. Poza tym jednak potrafili pokonać Koronę Kielce, Chrobrego czy Stomil. Dodatkowo w trzech ostatnich meczach nie stracili gola! Terminarz też wydaje się nie najgorszy dla Widzewa, co może dać im w najbliższej przyszłości szansę na awans do strefy TOP6.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

GKS Jastrzębie znowu gra ze sporą ilością pecha. Tak można powiedzieć o pierwszym meczu wiosny w Gdyni, gdzie ekipa Pawła Ściebury powinna zakończyć przynajmniej z punktem. Kilka dni później jednak ograli Koronę i na tym pozytywy wiosną się kończą. Lepsi od jastrzębian ostatnio okazali się piłkarze Radomiaka i Chrobrego. Co gorsza GKS Jastrzębie strzelił gola tylko w jednym wiosennym meczu.

Widzew Łódź – GKS Jastrzębie kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Widzew wygra, kurs: 1,91
  • GKS wygra, kurs: 4,69
  • Remis, kurs: 3,00

Widzew Łódź – GKS Jastrzębie typy

Na ten mecz proponujemy dwa typy. Zwycięstwo Widzewa z nieco wyższym prawdopodobieństwem. Drugim jest też wygrana, ale bez straty gola i tutaj trochę bardziej ryzykujemy.

Typ: Widzew @ 1,91 Totolotek

Typ: Widzew wygra i obie nie strzelą @ 2,57 Totolotek