Widzew Łódź – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (28.05.2021)

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Widzewa Łódź z GKS-em Tychy. Goście wciąż mają nadzieję na miejsce w czołowej dwójce i bezpośredni awans do Ekstraklasy. Gospodarze za to tracą już kilka punktów do baraży i raczej ekipa z Łodzi zagra w przyszłym sezonie po raz kolejny na zapleczu elity. Bukmacherzy spodziewają się dzisiaj wygranej gości, ale gospodarze nie są bez szans i na pewno fani Widzewa mają nadzieję, że ich ulubieńcy będą w stanie zdobyć jakieś punkty w starciu z GKS-em.

Widzew Łódź – GKS Tychy zapowiedź (piątek, 17:40)

Gospodarze tego meczu na pewno nie są zadowoleni ze swoich wyników w tym sezonie. W Widzewie oczekiwania są zawsze duże i choć niektórzy na pewno nie mogli oczekiwać od graczy z Łodzi baraży lub bezpośredniego awansu do Ekstraklasy, to zapewne wiele osób po cichu liczyło na walkę o awans do końca sezonu. Stało się jednak inaczej i na 99% Widzew będzie musiał grać w przyszłym roku na zapleczu Ekstraklasy.

Goście tracą do Radomiaka trzy punkty i na pewno zawodnicy GKS-u będą chcieli dać z siebie wszystko w tych ostatnich trzech meczach sezonu zasadniczego. Do awansu potrzeba jak najlepszych wyników, ale również i słabszych rezultatów Radomiaka. O miejsce w czołowej dwójce nie będzie łatwo, ale goście nie mają nic do stracenia i na pewno dadzą z siebie sto procent.

Widzew Łódź – GKS Tychy kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest GKS Tychy. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.60. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Widzew Łódź – GKS Tychy, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.25. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 2.80.

Widzew Łódź – GKS Tychy fakty meczowe

  • Goście nie zachowali czystego konta w swoich 3 ostatnich meczach.
  •  Gospodarze nie wygrali żadnego ze swoich 4 poprzednich spotkań.
  •  Na ostatnich pięć spotkań GKS-u w aż czterech wygrywali oni pierwszą połowę.

Widzew Łódź – GKS Tychy nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się wygranej gości. GKS jest cały czas w walce o bezpośredni awans i na pewno ta drużyna ma nadzieję na zajęcie miejsca w czołowej dwójce na końcu tego sezonu. Do tego potrzeba jednak świetnych wyników w ostatnich meczach i dodatkowo trochę szczęścia z gorszymi rezultatami Radomiaka. Gospodarze za to mają już małe szanse na baraże i raczej ekipa z Łodzi zagra kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy i nie jest to wielkie zaskoczenie.

Widzew Łódź – GKS Tychy | Typ: GKS Tychy @2.60 BETFAN
Widzew Łódź – GKS Tychy | Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 goli @2.48 BETFAN