Widzew Łódź – Korona Kielce. Typy, kursy (20.02.2021)

Jakiś czas temu takie drużyny oglądaliśmy w Ekstraklasie. Teraz grają w I lidze i wcale nie są potentatami pod względem pozycji w tabeli. Mimo wszystko nazwy Widzew Łódź oraz Korona Kielce powodują, że czeka nas – potencjalnie – hit sobotniej inauguracji 2021 roku na zapleczu.

Widzew Łódź – Korona Kielce zapowiedź (sobota, 17:40)

Po jesieni Widzew jest 13., zaś Korona 11. Obu takim klubom pozycje w drugiej części tabeli nie powinny się zdarzyć z perspektywy ich kibiców. Gdyby był normalny sezon, mieliby zdecydowanie bliżej do strefy spadkowej. A tak mają komfort, że wiosną mogą ruszyć i spoglądać w górę tabeli. Czy myślą o strefie barażowej i potencjalnym awansie? Nikt tego głośno nie powie w obu miejscach, ale nie łudźmy się, celem dla jednych i drugich jest powrót do Ekstraklasy.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Obecna forma? Kompletna niewiadoma, w końcu wracają po długiej przerwie. Były sparingi, ale te jak zwykle prawdy w 100% nie powiedzą.

Widzew Łódź – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Widzew wygra, kurs: 2,35
  • Korona wygra, kurs: 3,34
  • Remis, kurs: 2,90

Widzew Łódź – Korona Kielce typy

Oba zespoły z wysokimi aspiracjami, a po jesieni muszą zadowolić się dalekimi miejscami w tabeli. Pora jednak w wiosnę wejść z lepszymi wynikami i przede wszystkim zacząć coś strzelać.

Widzew Łódź – Korona Kielce | Typ: Obie strzelą @ 1,81 Totolotek

Widzew Łódź – Korona Kielce | Typ: Remis @ 2,90 Totolotek

Komentarze

komentarzy