Widzew Łódź – ŁKS 🇵🇱 Typy, kursy (24.10.2021)

Weekend w I lidze rozpoczyna się od derbów Dolnego Śląska, a kończy na derbach Łodzi. Widzew – ŁKS elektryzuje całą Polskę. Przy Piłsudskiego spodziewany jest komplet widzów, a w sektorze gości pojawią się także fani ŁKS-u. To zwiastuje ogromne emocje na trybunach. Oby boisko dojechało z poziomem!

Widzew Łódź – ŁKS zapowiedź (niedziela, 18:00)

Takich derbów nie było już dawno. Zazwyczaj brakowało albo jednych, albo drugich kibiców. Teraz obejrzą je wszyscy. To doby znak, bo derby z kibicami obu klubów to najlepsze z możliwych spotkań do oglądania, nawet przed telewizorem. Faworytem piłkarskim oczywiście gospodarze. Widzew Łódź jest zdecydowanie liderem I ligi, mając pięć punktów przewagi nad Miedzią(sytuacja sprzed kolejki). Drużyna Janusza Niedźwiedzia gra skutecznie, a u siebie także efektownie. Zresztą bilans przy Piłsudskiego mówi sam za siebie. Komplet 21 punktów i przy tym 21 strzelonych goli. Dzięki temu średnia punktowa i bramkowa jest taka sama i robi ogromne wrażenie – 3/mecz. Gorzej to wygląda na wyjeździe, ale póki co czeka ich domowe starcie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

ŁKS Łódź boryka się ze sporymi kłopotami finansowymi. Taka sytuacja nieco odbija się na postawie zespołu w lidze. W ubiegłym sezonie mieli awansować w cuglach, a tymczasem przegrali na ostatniej prostej po barażach. Teraz dopiero siódme miejsce przed kolejką. Wynik naprawdę słaby, jak na zespół, który przecież wyróżnia się swoją kadrą pod względem jakości piłkarskiej. Na ich szczęście wyjazdowe spotkania całkiem nieźle idą w tym sezonie. Poza domem zdobyli 13 punktów w sześciu meczach. Ograli Puszczę, Stomil, Miedź oraz Sandecję. Jedyna porażka to eskapada do Kielc, poza tym remis w Tychach.

Widzew Łódź – ŁKS kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Widzew wygra, kurs: 2,20
  • ŁKS wygra, kurs: 3,20
  • Remis, kurs: 3,40

Widzew Łódź – ŁKS fakty meczowe

  • Derby Łodzi to spotkanie lidera z siódmą ekipą tabeli. Obie drużyny dzieli 12 punktów
  • Widzew u siebie wygrał komplet 7 meczów i strzelił 21 goli. To oznacza, że średnia goli i punktów na mecz przy Piłsudskiego wynosi 3!
  • Gospodarze notują serie pięciu meczów wygranych z rzędu licząc wszystkie rozgrywki
  • ŁKS na wyjazdach nie zawodzi. W sześciu meczach zgarnął 13 punktów i ma bilans bramkowy 9:2
  • Trzy ostatnie delegacje to zwycięstwa
  • W ubiegłym sezonie najpierw w derbach wygrał ŁKS – 2:0 na wyjeździe. Potem było 2:2 przy Alei Unii Lubelskiej

Widzew Łódź – ŁKS typy

Dwa typy w kierunku gospodarzy. Jeden na zwyczajne zwycięstwo. Drugi bardziej w kierunku wysokiej wygranej. Coś czujemy, że gospodarze jeśli złapią rywala za gardło, wówczas będą chcieli wygrać wysoko. Może warto zaryzykować?

Typ: Widzew @ 2,20 LV BET

Typ: Widzew powyżej 2,5 bramki @ 4,75 LV BET

Komentarze

komentarzy