Widzew Łódź – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (30.04.2021)

28. kolejka I ligi rozpocznie się w Łodzi. Widzew Łódź – Miedź Legnica to starcie ekip, które chciały walczyć o awans do Ekstraklasy, ale słabe serie wiosenne sprawiły, że trudno będzie się załapać do strefy barażowej. Być może dzisiejsze spotkanie to ostatni dzwonek dla jednych i drugich.

Widzew Łódź – Miedź Legnica zapowiedź (piątek, 17:40)

We wtorek oba kluby wygrały swoje spotkania jedną bramką. Widzew trochę się namęczył w derbach województwa. Triumf 3:2 nad GKS-em Bełchatów może nie był bardzo pewny, ale po miesiącu i czterech meczach bez wygranej, każde trzy punkty wziął z pocałowaniem ręki. Miedź jeszcze dłużej czekała na wygraną. W przypadku legniczan mowa o pięciu spotkaniach i czasie od 5 marca, gdy wcześniej ograli… bełchatowian. Teraz jednak Miedź wygrała z Górnikiem Łęczna, czyli jednym z kandydatów do awansu.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Mimo wszystko nadal sytuacja w tabeli dla jednych i drugich nie jest optymistyczna. Widzew traci siedem punktów do szóstej Arki. To dużo zważywszy, że do końca sezonu już tylko siedem spotkań, a dyspozycja gdynian wydaje się rosnąć. Trzy punkty mniej – od Widzewa – ma Miedzianka, ale w zanadrzu posiada jeszcze dwa zaległe spotkania. Szkopuł w tym, że Miedź Legnica ze swoich 9 meczów, aż 2/3 rozegra na wyjazdach. Jeszcze chwilę kibiców nie będzie, ale natężenie meczów i ciągłe rozjazdy z pewnością nie będą pomocne na tym etapie rozgrywek.

Fakty meczowe

  • Obie drużyny wygrały we wtorek swój pierwszy mecz w kwietniu
  • Jesienią w Legnicy było 1:1
  • Widzew traci do strefy barażowej 7pkt, a Miedź 10

Widzew Łódź – Miedź Legnica kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Widzew wygra, kurs: 2,40
  • Miedź wygra, kurs: 2,93
  • Remis, kurs: 3,20

Widzew Łódź – Miedź Legnica typy

Ostatnio typowaliśmy niskie wyniki w meczach tych ekip. Z Widzewem nie trafiliśmy i dlatego idziemy… w drugą stronę.  U siebie łodzianie mało strzelają i mało tracą, więc może przełamanie? Spróbujemy!

Typ: Obie strzelą @ 1,89 Totolotek