Widzew Łódź – Radomiak. Typy, kursy (26.02.2021)

Początek rundy wiosennej i trzeba przyznać, że Widzew nie ma łatwego terminarza. Tydzień temu w zaległym meczu ograł Koronę Kielce, a teraz na jego drodze staje Radomiak. Trudno wskazać faworyta, ale zapowiada się wyrównane spotkanie.

Widzew Łódź – Radomiak zapowiedź (piątek, 17:40)

Jedni i drudzy mają wysokie aspiracje. Tyle że ich sytuacja po jesieni jest nieco inna. Widzew Łódź, co prawda wygrał zaległy mecz z Koroną, ale to nie zmienia faktu, że strata do strefy barażowej to nadal siedem punktów. Jednak dobra postawa przed tygodniem z pewnością wlała optymizm w serca łódzkich kibiców. Podobnie jak ostatni dzień okienka transferowego, gdy Widzew był wyjątkowo aktywny.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Tego samego dnia również Radomiak zrobił ważne transfery. Rok Sirk trafił z Zagłębia Lubin, ale w drugą stronę powędrował Karol Podliński. Za jakiś czas przekonamy się, który klub miał racje wymieniając napastników. Drużyna Dariusza Banasika ma dwa punkty straty do drugiego miejsca gwarantującego awans. To zwiastuje przypuszczenie ataku wiosną na Ekstraklasę. Pomimo całego zamieszania ze stadionem, którego budowa nadal stoi w miejscu.

Widzew Łódź – Radomiak kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Widzew wygra, kurs: 2,52
  • Radomiak wygra, kurs: 3,16
  • Remis, kurs: 2,80

Widzew Łódź – Radomiak typy

Zapowiadają się ciekawe zawody, w których powinniśmy zobaczyć gole z obu stron i w tym kierunku pójdziemy.

Widzew Łódź – Radomiak | Typ: Obie strzelą @ 1,84 Totolotek

Komentarze

komentarzy