Wieczysta Kraków ściągnie kolejnego zawodnika z ekstraklasy?

Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków

Wszystkie polskie media sportowe żyją tym transferem. Sławomir Peszko trafił do małopolskiej ligi okręgowej, podpisując kontrakt z Wieczystą Kraków. Jest to wyraźny sygnał drużyny, która ma ambitny projekt. Jak się okazuje, do Sławomira Peszki może dołączyć jeszcze jeden gracz z ekstraklasy. 

Wieczysta Kraków ma ogromne aspiracje, by za kilka lat zawitać do PKO BP Ekstraklasy. Potwierdza to kadra, która została wzbogacona o Peszkę. W zespole występują m.in. Michał Miśkiewicz, Bartosz Iwan czy Emmanuel Kumah. Oczywiście najgłośniejszym nazwiskiem jest niedawny gracz Lechii Gdańsk, który może liczyć na imponujące zarobki. Jak informuje Cezary Kowalski, Peszko ma otrzymywać 40 tys. złotych za miesiąc gry.

Rafał Boguski kolejnym wzmocnieniem?

Według dalszych doniesień dziennikarza „Polsatu Sport”, Wieczysta Kraków nie zakończy swoich transferów na jednym głośnym nazwisku. Zespół może wkrótce zasilił Rafał Boguski, obecny graczy Wisły Kraków.

Koniec przygody z „Białą Gwiazdą”

36-latek ma wkrótce zakończyć swoją wieloletnią przygodę z „Białą Gwiazdą”. Boguski występuje w Wiśle od 2006 roku z przerwą na roczne wypożyczenie do GKS-u Bełchatów. W trwającym sezonie ofensywny gracz zagrał w 20 ligowych spotkaniach i zaliczył jedną asystę.

 

Komentarze

komentarzy