Wielki powrót do Europy? Oscar zauważony we Włoszech!

Ostatnie dni okna transferowego lubią rządzić się swoimi prawami. Często jesteśmy świadkami niespodziewanych transakcji. Takim transferem może być Brazylijczyk Oscar. Wielce prawdopodobne jest, że 27-latek ponownie będzie grać w Europie!

O możliwym powrocie media spekulowały już kilka tygodni temu. Nawet sam piłkarz w pozytywny sposób wyrażał się na temat gry w Serie A. Temat jednak ucichł, a możliwą przeprowadzkę zawodnika na Półwysep Apeniński dziennikarze schowali do szuflad.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Spekulacje wróciły ze zdwojoną siłą. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych. Oscar został przyłapany na spacerze w… Mediolanie. Dość wymowne jest tło fotografii. Na budynku możemy zaobserwować logo Interu. Kibice dobrze znają to miejsce ze względu na prezentację Romelu Lukaku.

Można przypuszczać, że Brazylijczyk jest bliski transferu do Interu. Jeśli przenosiny Oscara stałyby się faktem, to 27-latek ponownie współpracowałby z Antonio Conte. Obaj panowie spotkali się w Chelsea podczas kampanii 2016/2017.

Co ciekawe, piłkarz opuścił Stamford Bridge na początku 2017 roku. Oscar nie mógł liczyć na regularną grę w szeregach „The Blues” ze względu na słynną zmianę formacji Conte. W ustawieniu 3-4-3, dla Brazylijczyka najzwyczajniej w świecie nie było miejsca. Czyżby w Interze Antonio miał na zawodnika zupełnie inny plan?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy