Wielki powrót Mario Goetze? Hansi Flick chciałby Niemca w Bayernie!

Mario Goetze
Mario Goetze

Bardzo ciekawe informacje pojawiły się w kontekście przyszłości Mario Goetze. 28-latek może zaliczyć niespodziewany powrót do Bayernu Monachium. Chęć współpracy z ofensywnym graczem wykazuje Hansi Flick. Sam Goetze od początku lipca pozostaje bez klubu.

Wielu sympatyków może zaskoczyć fakt, iż od prawie trzech miesięcy Mario Goetze jest wolnym zawodnikiem. Niemiec na początku lipca zakończył swoją przygodę z Borussią Dortmund. Od tego momentu, 28-latek nie związał się z żadnym innym zespołem. Jak się okazuje, cierpliwość w tym temacie może się opłacić. Chęć sprowadzenia Goetze do swojego zespołu wyraził Hansi Flick.

Goetze ponownie w Bayernie?

W związku z brakiem wykupów Perisicia oraz Coutinho, Bayern Monachium cały czas poszukuje wzmocnienia do ofensywy. Co prawda zespół w trakcie letniego okna transferowego zasilił Leroy Sane, jednakże kadra „Bawarczyków” nadal wydaje się wąska, dlatego triumfator Ligi Mistrzów rozważa różne kandydatury.

Jak informuje Christian Falk z Bilda, Hansi Flick przywitałby z otwartymi ramionami Goetze. Sam piłkarz oczywiście pozytywnie rozpatruje ponowną grę w ekipie mistrza Niemiec. Jak na razie, negatywnie do całej sytuacji podchodzi zarząd Bayernu, który uważa, że nie jest to do końca dobry pomysł.