Wielkie pudło Krzysztofa Piątka w starciu z Mainz! [WIDEO]

Na zakończenie 29. kolejki Bundesligi, piłkarze Mainz rywalizowali na własnym obiekcie z Herthą. Dla gości ten mecz był niezwykle istotny w kontekście walki o utrzymanie. Ewentualne zwycięstwo przybliżyłoby zespół przynajmniej do gry w barażach. Ostatecznie, klub z Berlina zremisował na wyjeździe 1:1. Potyczka mogła paść łupem gości, ale świetnej okazji nie wykorzystał Krzysztof Piątek.

Jako pierwsi do siatki trafili w tym meczu piłkarze Herthy. Lucas Tousart otrzymał podanie od Martona Dardaia i strzelił swojego pierwszego gola w Bundeslidze. Kilka minut później Mwene wyrównał stan meczu. Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, swoją szansę otrzymał Krzysztof Piątek, wchodząc z ławki rezerwowych.

Fatalne pudło Piątka

Chwilę po zameldowaniu się na murawie, Polak miał świetną okazję na strzelenie gola. Niestety nasz reprezentant pomylił się z bardzo bliskiej odległości.