Wielkie święto w Stambule. Kibice witają Falcao!

Radamel Falcao w końcu dopiął swego. Transfer kolumbijskiego napastnika do Galatasaray jest o krok od realizacji. 33-latek zjawił się już w Turcji, gdzie przywitało go tysiące fanów. Radość samego zawodnika mówi naprawdę wiele.

Temat przenosin snajpera był żywy od wielu tygodni. Na przenosiny do Super Lig mocno nalegał sam Falcao, jednakże przedstawiciele Monaco nie chcieli oddawać piłkarza za darmo. Roczny kontrakt Radamela z klubem mocno komplikował sprawę. Ostatecznie zespół z Księstwa uległ. Napastnik zasili Galatasaray na zasadzie darmowej transakcji, jednakże ekipa z Ligue 1 zagwarantowała sobie procent od ewentualnej przyszłej sprzedaży oraz specjalny bonus przy awansie tureckiej drużyny do ćwierćfinału LM.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W niedzielny wieczór Falcao zjawił się w Stambule. 33-latka przywitał wielki tłum kibiców. Według raportów, pojawiło się ponad 25 tysięcy sympatyków Galatasaray. Materiały wideo z tego wydarzenia robią ogromne wrażenie.

Sam zawodnik ma podpisać kontrakt ważny przez trzy lata, na mocy którego będzie zarabiać 5 milionów rocznie, plus ewentualne bonusy. W poniedziałek Falcao przejdzie testy medycznie i zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Galatasaray.

Na transferze kolumbijskiego napastnika być może nie zakończą się wzmocnienia zespołu. Zarząd pracuje nad wypożyczeniem Mario Leminy z Southampton.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy