Wisła Płock – Piast Gliwice. Typy, kursy (03.04.2021)

Pierwsze spotkanie świątecznej kolejki odbędzie się w sobotnie południe na Mazowszu. Wisła Płock zagra z Piastem Gliwice i trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej potyczki. Zapowiada się więc wyrównane spotkanie w scenerii budowy nowego obiektu w Płocku.

Wisła Płock – Piast Gliwice zapowiedź (sobota, 12:30)

Mecz dwóch drużyn, które jeszcze przed chwilą były sąsiadami w tabeli. To bardziej wynikało ze słabego startu Piasta, aniżeli dobrej formy Wisły Płock, ale dzisiaj już wszystko wróciło do normy. Płocczanie nadal nie są w 100% pewni utrzymania w Ekstraklasie. Za nimi trzy ekipy oraz siedem punktów przewagi, ale to jeszcze nie daje drużynie Radosława Sobolewskiego prawa do luzu na ostatniej prostej. Dwa, trzy zwycięstwa powinny zamknąć temat i warto zacząć jak najszybciej kolekcjonować punkty.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Z kolei Piast na wiosnę gra tak, jak przyzwyczaił nas do tego w ostatnich latach. Pięć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka wiosną to wyniki na miarę oczekiwań w Gliwicach. Nawet, gdy brakowało najważniejszego zawodnika w zespole – Jakuba Świerczoka – ekipa Waldemara Fornalika potrafiła punktować na wysokim poziomie. Przed nimi ważna końcówka sezonu, gdyż powalczą o Puchar Polski – są obecnie w półfinale – a także mają szansę na podium ligowe. 6 punktów straty do Rakowa to nie jest mission impossible, więc zważywszy na ich formę powinni jeszcze zaatakować brązowy medal.

Wisła Płock – Piast Gliwice kursy

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Wisła wygra, kurs: 2,96
  • Piast wygra, kurs: 2,47
  • Remis, kurs: 3,25

Wisła Płock – Piast Gliwice typy

Jedni i drudzy mają swoje cele do zrealizowania i liczymy na otwarty mecz. Oczywiście goście faworytem, ale domowe warunki powinny zachęcić Wisłę do odważniejszego grania. Stąd typ na bramki z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 1,95 Totolotek

Komentarze

komentarzy