Wisła Płock z ciekawą inicjatywą w dobie kryzysu!

Obecna sytuacja na świecie powoduje wiele problemów. Z kłopotami muszą mierzyć się kluby piłkarskie. Nie możemy jednak zapominać, iż z pewnymi przeciwnościami losu walczą także przedsiębiorstwa, zarówno te międzynarodowe, jak i lokalne. Dlatego też, z inicjatywą wyszła Wisła Płock. Klub z ekstraklasy zamierza publikować istotne informacje wszystkich firm, z którymi współpracuje zespół.

Sporo mówi się w mediach o możliwych cięciach kosztów w drużynach piłkarskich. Coraz więcej ekip decyduje się na zmniejszenie pensji zawodników w dobie koronawirusa. Brak rozgrywania meczów to mocny argument, by przeprowadzić z piłkarzami poważny dialog w sprawie wynagrodzenia. Już wiele zespołów w Europie doszło do porozumienia, by zredukować wydatki na utrzymanie graczy.

Warto jednak pamiętać o innych aspektach. Na taki pomysł wpadła Wisła Płock, która przesłała do swoich sponsorów, partnerów, a także wszystkich zaprzyjaźnionych firm i osób pismo w sprawie współpracy, która może pomóc przetrwać kryzys.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Zespół z ekstraklasy zadeklarował się, że będzie umieszczać wszystkie istotne informacje w sprawie funkcjonowania poszczególnych firm. Mowa przede wszystkim o zmianach stylu pracy czy sposobie dystrybucji.

Poniżej przedstawiony jest komunikat, który wysłał do firm wiceprezes zarządu, Tomasz Marzec.

Być może słuszna inicjatywa Wisły Płock będzie pewnego rodzaju bodźcem dla innych klubów z ekstraklasy, by pomóc swoim sponsorom czy partnerom.

Komentarze

komentarzy