Wkrótce premiera książki o Jerzym Brzęczku – „nowy Kazimierz Górski na nowe czasy”

W mediach społecznościowych zawrzało. Wszystko za sprawą opisu, który pojawił się w kontekście książki o Jerzym Brzęczku. Już pod koniec września publikacja Małgorzaty Domagalik oraz selekcjonera reprezentacji Polski ujrzy światło dzienne. 

Sporo dyskusji wywołuje praca Jerzego Brzęczka w kadrze „Biało-Czerwonych”. Z jednej strony, 49-latek wygrał grupę eliminacyjną do Euro 2020, wygrywając 8 spotkań na 10 rozegranych, notując przy tym zaledwie jedną porażkę. Z drugiej natomiast, postawa naszych piłkarzy na murawie niejednokrotnie pozostawiała wiele do życzenia, a wyniki reprezentacji nie zawsze odzwierciedlały wydarzenia na boisku.

Jerzy Brzęczek doczekał się książki

Już pod koniec września ukaże się książka autorstwa Małgorzaty Domagalik i Jerzego Brzęczka poświęcona selekcjonerowi kadry. Uwagę przykuł opis, z którym na pewno część sympatyków nie może się zgodzić.

Mowa oczywiście o porównaniu aktualnego selekcjonera reprezentacji z legendarnym Kazimierzem Górskim.

Wyolbrzymiony opis?

Cały opis publikacji, który pojawił się na stronie taniaksiazka.pl, wzbudza mieszane uczucia.

fot.taniaksiazka.pl

Można przypuszczać, że Jerzy Brzęczek będzie przedstawiony jako niesłusznie krytykowany oraz atakowany selekcjoner. Czy rzeczywiście wszelkie negatywne słowa, które pojawiły się w kierunku trenera na przestrzeni ostatnich dwóch lat były przesadne?

 

Komentarze

komentarzy