Wkurzony Ronaldo wyzywa sędziów [WIDEO]

cristiano ronaldo

Cristiano Ronaldo był bardzo zirytowany po pierwszej połowie w meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Portugalczyk zaczął wyzywać sędziów oraz popchnął mężczyznę znajdującego się na stadionie.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Al Nassr mierzyło się z Al Ahli Dubaj. Mecz odbywał się w ramach eliminacji Azjatyckiej Ligi Mistrzów. W pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:1. Ronaldo miał olbrzymie pretensje do arbitrów prowadzących spotkanie. 38-latek oczekiwał dwóch jedenastek. Najpierw po uderzeniu z przewrotki, obrońca Al Ahli zablokował strzał Portugalczyka ręką, a następnie Crisiano Ronaldo zderzył się z rywalem w polu karnym. Sędzia w obydwu przypadkach nie podyktował jedenastki, co spotkało się z irytacją Napastnika. Schodząc do szatni, piłkarz zwyzywał sędziów oraz popchnął pracownika, który zajmował się nagrywaniem trybun. Ostatecznie Al Nassr wygrał mecz 4:2.