Wojciech Kowalczyk krytykuje Zbigniewa Bońka. Prezes nie pozostał dłużny!

Po porażce w rywalizacji ze Słowacją, sporo krytycznych słów skierowano nie tylko w stronę selekcjonera i piłkarzy, ale również Zbigniewa Bońka. Negatywnie na temat postawy prezesa PZPN w trakcie konferencji prasowej wypowiedział się Wojciech Kowalczyk. Zbigniew Boniek nie pozostał dłużny i odbił piłeczkę.

Niejednokrotnie podkreślano, że wybór Paulo Sousy na selekcjonera reprezentacji Polski to pomysł przede wszystkim Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN sprawił pewną niespodziankę, gdyż w momencie, kiedy Jerzy Brzęczek żegnał się z posadą, nikt nie wymieniał tego nazwiska w kontekście potencjalnych następców.

Starcie na Twitterze

Nic więc dziwnego, że przy słabych wynikach reprezentacji Polski negatywne słowa słyszy także Zbigniew Boniek. Co ciekawe, Wojciech Kowalczyk postanowił skrytykować postawę prezesa PZPN za postawę na konferencji prasowej.

Zbigniew Boniek nie pozostał dłużny i przypomniał wyniki byłego napastnika w reprezentacji. Prezes PZPN postanowił wbić szpilkę, jasno sugerując, że Wojciech Kowalczyk nie osiągnął nic specjalnego w kadrze.

Jak widać po tym tweecie, Wojciech Kowalczyk próbował szukać kolejnej konfrontacji, ale w taką gierkę nie chciał wejść Zbigniew Boniek.

Komentarze

komentarzy