Wolfsberger – Tottenham. Typy, kursy (18.02.2021)

Dla Tottenhamu faza pucharowa Ligi Europy nadeszła w czasie, w którym zespół zmaga się ze sporym kryzysem. Koguty spadły w ligowej tabeli w okolice środka stawki, a także odpadli z FA Cup. Wolfsberger nie wydaje się najmocniejszym rywalem, więc może stanowić dobry moment na przełamanie. Czy Austriacy będą w stanie nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem?

Wolfsberger – Tottenham zapowiedź (czwartek, 18:55)

Gospodarze nie radzą sobie za dobrze w obecnym sezonie ligowym. Po 17. kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 24 punkty, co przełożyło się na 6. miejsce w tabeli. Wilki grają bardzo chimerycznie i trudno spodziewać się po nich nagłej stabilizacji. Szanse na europejskie puchary w kolejnym sezonie z każdą kolejką maleją, a sytuacji nie poprawiają spotkania z czołowymi zespołami. To właśnie w tego typu potyczkach Wolfsberger ma największe kłopoty. Słowa te potwierdzają porażki w ostatnich tygodniach z Rapidem Wiedeń oraz LASK Linz.

Tottenham wpadł w spory dołek formy, a pod znakiem zapytania stanęła przyszłość Jose Mourinho na White Hart Lane. Koguty spadli aż na 9. miejsce w ligowej tabeli, a do tego wszystkiego doszła także porażka w FA Cup z Evertonem. Spurs mogą zatem w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych i Lidze Europy, a coraz większa presja na Mourinho sprawia, że Portugalczyk nie ma już miejsc na potknięcia. Oznacza to, że możemy spodziewać się gry na 100% w spotkaniach Ligi Europy. Ewentualne wyeliminowanie Wolfsbergera może pomóc Tottenhamowi w kwestii mentalnej przy kolejnych starciach.

Wolfsberger – Tottenham kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to starcie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Wolfsbergera, kurs: 9.04

– remis, kurs: 5.30

– zwycięstwo Tottenhamu, kurs: 1.35

Wolfsberger – Tottenham nasze typy

Tottenham powinien wyjść na to starcie w pełni zmobilizowany i zgarnąć zwycięstwo. Wolfsberger traci dużo bramek, co powinno stanowić szanse dla kluczowych piłkarzy ofensywnych Kogutów.

Wolfsberger – Tottenham | Typ: Tottenham wygra przynajmniej dwiema bramkami @1.94 BETFAN

Wolfsberger – Tottenham | Typ: Bale strzeli gola @2.40 BETFAN

Komentarze

komentarzy