Wolverhampton – Leeds. Typy, kursy (19.02.2021)

W tym tygodniu kolejka Premier League rozpoczyna się już w piątek. O 21:00 na Molineux Stadium Wolverhampton podejmie Leeds. Oba zespoły znajdują się obecnie w środku stawki na sąsiednich miejscach w tabeli i raczej nie mają już przed sobą większych celów do zrealizowania. Czy to oznacza niewielkie emocje? Miejmy nadzieję, że nie!

Wolverhampton – Leeds zapowiedź (piątek, 21:00)

Ekipie Wilków udało się w ostatnim czasie przełamać swoją katastrofalną serię meczów bez zwycięstwa. Patrząc jednak na notowane wyniki, jak i samą grę drużyny prowadzonej przez Nuno Espirito Santo trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy oznacza to ostateczne przebudzenie zespołu. Wolverhampton udało się pokonać Arsenal 2:1, ale trzeba przy tym zaznaczyć, że Kanonierzy kończyli ten mecz z dziewięcioma zawodnikami na placu gry. Ponadto, Wilki zanotowały remis z Leicester, a także zwycięstwo z fatalnym w ostatnim czasie Southampton. Do tego wszystkiego doszła także porażka, również z Southampton, w FA Cup, która oznaczała dla Wolves pożegnanie się z tymi rozgrywkami.

Leeds z kolei nadal gra na miarę, lub nawet powyżej, swoich możliwości. Drużyna prowadzona przez Marcelo Bielsę nie odchodzi od swojego stylu gry, który jest niezwykle atrakcyjny dla postronnych obserwatorów. Beniaminek gra ofensywną, pełną polotu piłkę, co nie zawsze kończy się dla nich korzystnymi rezultatami. W ostatnich tygodniach udało im się pokonać Newcastle, Leicester i Crystal Palace, co stanowi z pewnością duży pozytyw. Ostatnia kolejka to porażka na Emirates z Arsenalem 2:4, co doskonale obrazuje Leeds na przestrzeni całego sezonu.

Wolverhampton – Leeds kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Wolves, kurs: 2.30

– remis, kurs: 3.40

– zwycięstwo Leeds, kurs: 3.21

Wolverhampton – Leeds nasze typy

Obie drużyny nie mają na sobie jakiejś większej presji co może zwiastować nam otwarty pojedynek. Leeds z pewnością będzie chciało poprowadzić ten mecz właśnie w ten sposób i liczymy na gole z obu stron.

Wolverhampton – Leeds | Typ: BTTS @1.71 BETFAN

Wolverhampton – Leeds | Typ: Bamford strzeli gola @2.40 BETFAN

Komentarze

komentarzy