Wolverhampton – Liverpool. Typy, kursy (15.03.2021)

28. kolejkę w Premier League zakończy pojedynek Wolverhampton z Liverpoolem. Dla The Reds stawka nadal jest bardzo wysoka, bowiem mistrzowie Anglii walczą o zajęcie miejsca w czołowej czwórce. Sytuacja z meczu na mecz staje się dla nich coraz gorsza, więc komplet punktów z Wilkami musi być planem minimum.

Wolverhampton – Liverpool zapowiedź (poniedziałek, 21:00)

Dla gospodarzy sezon 2020/2021 został już w zasadzie spisany na straty, a kolejne spotkania mogą oni traktować na pełnym luzie. Trzeba przyznać, że całe rozgrywki nie potoczyły się po myśli ekipy Wilków, a dużą w tym rolę odegrała poważna kontuzja lidera ofensywy Raula Jimeneza. Wolverhampton przez cały czas miało duże problemy ze stabilizacją formy i nie inaczej było w ostatnich tygodniach. Ostatnie trzy kolejki to zaledwie dwa zdobyte punkty, które nie wpłynęły znacząco na ich pozycję ligową.

Jeśli chodzi o Liverpool, to sytuacja w ich przypadku nie należy do wymarzonych. Co prawda w Lidze Mistrzów wszystko ułożyło się po myśli The Reds i bez jakichkolwiek problemów wyeliminowali oni RB Lipsk, ale już rozgrywki ligowe to pasmo rozczarowań. Forma mistrzów Anglii nagle kompletnie się załamała, a katastrofalnie zaczęły wyglądać mecze na Anfield, czyli do niedawna twierdzy zespołu. Ostatnie siedem kolejek to zaledwie trzy zdobyte punkty, z najsłabszym w lidze Sheffield.

Wolverhampton – Liverpool kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Wolverhampton, kurs: 5.30

– remis, kurs: 3.75

– zwycięstwo Liverpoolu, kurs: 1.68

Wolverhampton – Liverpool nasze typy

Forma obu drużyn pozostawia bardzo wiele do życzenia, ale mimo wszystko skłaniamy się ku postawieniu na Liverpool. Ich dyspozycja stała się katastrofalna zwłaszcza na Anfield, podczas gdy na wyjazdach nie jest tak źle. Wolves o nic już nie walczy, więc to może stanowić szansę dla The Reds.

Wolverhampton – Liverpool | Typ: Liverpool wygra @1.68 BETFAN

Wolverhampton – Liverpool | Typ: Liverpool wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych @2.60 BETFAN