Wolves – Watford 🇬🇧 Typy, kursy (26.12.2021)

Mimo organizacyjnych trudności, związanych z pandemią, tradycyjna kolejka ligi angielskiej w Boxing Day – 26 grudnia – z pewnością przyniesie kibicom wiele sportowych emocji i chwil istotnych dla układu tabeli. Okazją do tego może stać się między innymi wczesnopopołudniowe starcie Wolverhampton z balansującym na bezpiecznej granicy Watfordem.

Wolves – Watford zapowiedź (niedziela, 13:30)

Wolverhampton to jedna z nielicznych drużyn ligi angielskiej, która w trakcie tego sezonu zdołała rozegrać aż osiemnaście spotkań. Ten fakt ma wpływ na sytuację tego zespołu w tabeli – gospodarze wydają się dzięki temu mieć niewielką stratę chociażby do ulokowanego tuż przed nimi Tottenhamu, który jednak rozegrał aż o trzy mecze mniej. Realna siła Wilków w tym sezonie wydaje się lokować ten zespół mniej więcej w środku stawki, lecz tuż przed świąteczną kolejką zespół ten zajmuje ósmą lokatę z 25 punktami na koncie. Niezmiennie jednak pozostaje faworytem spotkania z Watfordem, który znajduje się w zdecydowanie gorszej sytuacji.

Zarejestruj się w Noblebet

Niedzielny rywal Wolves znajduje się tuż nad strefą spadkową, jednak realna wyższość może wydawać się zgoła iluzoryczna. Przewaga Watfordu nad pierwszym relegowanym miejscem to zaledwie dwa punkty, ale przede wszystkim jeden rozegrany mecz więcej na koncie. By uniknąć groźby prześcignięcia przez rywali, Watford musi zacząć regularniej punktować.

Wolves – Watford kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował następujące kursy na ten mecz:

  • Wolves wygra, kurs: 1.90
  • Remis, kurs: 3.75
  • Watford wygra, kurs: 4.80

Wolves – Watford fakty meczowe

  • Watford nie podzielił się jeszcze punktami w żadnym meczu wyjazdowym tego sezonu
  • Gospodarze strzelają u siebie najmniej bramek w lidze, zaledwie pięć w dziewięciu meczach domowych
  • Wolverhampton w grudniowych meczach ligowych tylko raz trafił do siatki

Wolves – Watford nasze typy

Ten mecz będzie ważny dla obydwu rywalizujących stron, które łączą problemy ze skutecznością w ataku. Nie należy się spodziewać wielu bramek, zaś Watford może zaskoczyć faworyzowanych gospodarzy.

Wolves – Watford | Typ: Remis @3.75 NobleBet

Wolves – Watford | Typ: Poniżej 2,25 bramki w meczu @2.00 NobleBet