Wpadka Neymara. Pogratulował zwycięstwa… innej drużynie!

Nie udało się Neymarowi doprowadzić PSG do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Francuski zespół przegrał 0:1 ostateczne starcie z Bayernem. Po spotkaniu, Brazylijczyk postanowił pogratulować rywalom. Problem w tym, że 28-latek pomylił kluby.

Neymar miał być kluczową postacią paryskiej ekipy w potyczce z „Bawarczykami”. Choć ofensywny gracz PSG nie trafił do siatki zarówno w meczu z Atalantą, jak i rywalizacji z RB Lipsk, to Brazylijczyk w dużej mierze odpowiadał za ofensywne ataki swojego zespołu.

Neymar gratuluje… Bayerowi

Spotkanie z Bayernem nie wyszło Neymarowi. 28-latek nie wykorzystał dogodnej sytuacji w pierwszej części starcia, a przez cały mecz 28-latek zaliczył kilka prostych błędów. Razem z Mbappe, były gracz Barcelony zawiódł Paryż.

Po rywalizacji z Bayernem, Neymar umieścił wpis w mediach społecznościowych, gratulując zwycięstwa rywalowi.  Brazylijczyk nie dopisał jednak do nazwy zespołu litery „n”. W związku z tym, wyszedł Bayer, czyli ekipa z Leverkusen, która również rywalizuje w Bundeslidze.

Osoby prowadzące media społecznościowe ekipy „Aptekarzy” wykorzystały okazję, dziękując Neymarowi. Sam klub oczywiście zadał pytanie zawodnikowi, dlaczego wysłał do nich gratulacje, skoro od pewnego czasu nie grają w piłkę.

Komentarze

komentarzy