Wraca temat transferu Roberta Lewandowskiego. Zainteresowany klub wykorzysta relacje z agentem?!

Robert Lewandowski

Już dziś reprezentacja Polski powalczy o awans z grupy ze Szwecją. Niemieckie media poświęciły uwagę Robertowi Lewandowskiemu, a dokładniej jego przyszłości. Według źródeł, poważne zainteresowanie piłkarzem Bayernu Monachium wykazuje Chelsea, która spróbuje wykorzystać dobre relacje z agentem Polaka.

Temat transferu Roberta Lewandowskiego pojawia się systematycznie od wielu lat. Polak cały czas jest szczęśliwy w Monachium, a Bayern nie zamierza żegnać się z napastnikiem w trwającym oknie transferowym. Rynek bywa jednak nieprzewidywalny, więc niemieckie media poruszyły kwestię przyszłości snajpera.

Chelsea chce Lewandowskiego?!

Jak informuje SPORT1, zarząd Chelsea cały czas bierze pod uwagę transfer Roberta Lewandowskiego. Londyński klub chciałby wykorzystać dobre relacje z agentem Polaka. Przypomnijmy, iż napastnika reprezentuje Pini Zahavi, bliski znajomy Romana Abramowicza. Według źródła, „The Blues” będą w stanie spełnić wszystkie żądania w kontekście pieniędzy.

Informacje o poważnym zainteresowaniu potwierdza także Sport Bild, który uważa z kolei, że Robert Lewandowski zostanie głównym celem zespołu z Premier League, jeśli transfer Erlinga Haalanda nie będzie możliwy do zrealizowania.