Wróciła ekstraklasa. Kuriozalna próba Jakuba Rzeźniczaka! [WIDEO]

Wielu sympatyków z niecierpliwością czekało na ten dzień. Po ponad miesiącu przerwy do rywalizacji wróciły zespoły z PKO BP Ekstraklasy. Pierwszą kolejkę w 2021 roku zainaugurowało starcie Zagłębia Lubin z Wisłą Płock. Nie zabrakło niespodzianki, a także kuriozalnej sytuacji.

Faworytem rywalizacji byli piłkarze Zagłębia Lubin, którzy nie dość, że pełnili rolę gospodarza, to również przed rozpoczęciem starcia mieli na swoim koncie o sześć punktów więcej od rywali. Wydawało się zatem, iż Zagłębie przynajmniej zdobędzie jeden punkt. Jak wiadomo, PKO BP Ekstraklasa bywa nieprzewidywalna.

Po zwycięstwo sięgnęli gracze Wisły Płock, którzy wygrali 2:0. Ogromny wpływ na przebieg rywalizacji miała czerwona kartka dla Zagłębia w pierwszej połowie spotkania. Dodatkowo ekipa „Nafciarzy” otrzymała wtedy rzut karny.

Nieudana próba Jakuba Rzeźniczaka

Osoby obserwujące to spotkanie z pewnością zapamiętają zagranie Jakuba Rzeźniczka, który na środku boiska próbował… wykonać przewrotkę. Ta sztuka zawodnikowi Wisły Płock jednak się nie udała.

Najważniejszy jest jednak dystans do siebie. Jakub Rzeźniczak po meczu udostępnił swoje nieudane zagranie, śmiejąc się z całej akcji.