Wujek dobra rada. Juergen Klopp dorzucił swoje trzy grosze przy wielkim transferze!

Juergen Klopp

Dość głośno było w letnim oknie transferowym w sprawie przyszłości Philippe Coutinho. Ostatecznie Brazylijczyk trafił na wypożyczenie do Bayernu. Niemiecka ekipa zagwarantowała sobie również opcję wykupu. Jak się okazuje, swoje trzy grosze w przenosiny piłkarza do Bundesligi dorzucił Juergen Klopp.

Media sondowały możliwość powrotu Coutinho do Liverpoolu. Wszelkim spekulacjom konsekwentnie zaprzeczał trener „The Reds”, który twierdził jasno i wyraźnie, że zespół z Anfield nie ma odpowiednich funduszy, by zrealizować ten transfer.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Coutinho ostatecznie wylądował w Bayernie. „Bawarczycy” wypożyczyli zawodnika z opcją wykupu po sezonie. W kwestii przenosin 27-latka doradzał piłkarzowi Juergen Klopp. Niemiec przyznał to w jednym z ostatnich wywiadów – Osobiście powiedziałem mu, że Bayern będzie dla niego dobrym wyborem. On jest światowej klasy zawodnikiem, to dobry ruch dla Bayernu oraz całej Bundesligi.

Wzmocnienie „Bawarczyków” oznacza, iż były zespół Kloppa, Borussia, może mieć większe problemy w walce o mistrzostwo. Tę kwestię również poruszył szkoleniowiec „The Reds” – To nie były dobre wieści dla Dortmundczyków. Mam jednak nadzieję, że Borussia wygra w tym sezonie mistrzostwo, gdyż zwycięstwa Bayernu każdego roku są już nudne. BVB ma niesamowity zespół.

Po trzech kolejkach liderem Bundesligi dość niespodziewanie jest RB Lipsk z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajmuje Bayern z dorobkiem siedmiu punktów. Na piątej pozycji plasuje się Borussia, która w niedawno rozpoczętych rozgrywkach doznała już smak porażki.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy