Wygraj darmowy zakład w Betcris!

Już dziś Legia Warszawa rozegra swój ostatni mecz fazy grupowej LE. Rywalem mistrza Polski będzie Spartak Moskwa. Z tej okazji bukmacher Betcris przygotował w kalendarzu adwentowym specjalną promocję na ten mecz, pozwalającą wziąć udział o darmowy zakład.

Sytuacja „Legionistów” jest skomplikowana. Warszawski klub zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Strata do drugiej lokaty jest jednak niewielka i wynosi tylko jeden punkt. Jeśli Legia chce zagrać w fazie pucharowej LE to musi zgarnąć trzy oczka w rywalizacji z rosyjskim zespołem.

Freebety w Betcris

Z okazji spotkania Legia Warszawa – Spartak Moskwa,  Betcris przygotował specjalną ofertę w kalendarzu adwentowym. Bukmacher rozda trzy freebety o wartości: 150 PLN, 100 PLN i 50 PLN. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Postaw kupon AKO z min.3 zdarzeniami (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30). Na kuponie musi znaleźć się zdarzenie na mecz Legia Warszawa – Spartak Moskwa. Kupon musi zostać rozliczony jako wygrany.
  2. W tym momencie gracz wejdzie do gry o darmowy zakład. Trzech uczestników z najwyższym kursem całkowitym zwycięskiego kuponu zostanie nagrodzonych. Za pierwsze miejsce można uzyskać Freebet nawet do 150 PLN, za drugie miejsce Freebet do 100 PLN, a za trzecie miejsce Freebet do 50 PLN.
  3. Freebet można wykorzystać na kupon AKO  (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.