Wyjaśniła się przyszłość Timo Wernera?!

Nie będzie transferu Timo Wernera w letnim oknie transferowym. Opcja z opuszczeniem Lipska za darmo po sezonie 2019/2020 również odpada. Niemiecki napastnik podpisał bowiem nowy kontrakt z zespołem!

Jest to sensacyjna wiadomość, gdyż media od wielu miesięcy informowały o braku jakiegokolwiek porozumienia w sprawie przedłużenia obecnej umowy 23-latka. Warto pamiętać, że Timo Werner był związany z RB Lipskiem do końca rozgrywek 2019/2020.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W grę wchodziły zatem dwie opcje. Pierwsza z nich to transfer w trakcie letniego okna. Niemiecki klub uniknąłby przy takim scenariuszu utraty cennego zawodnika za darmo. Drugie rozwiązanie to oczywiście podpisanie umowy z nowym klubem po zakończonym kontrakcie w Lipsku. Tutaj najczęściej wymieniało się Bayern, który od jakiegoś czasu uśmiechał się do ofensywnego piłkarza.

Żadne z powyższych rozwiązań nie wchodzi w grę. Timo Werner w niedzielę oficjalnie przedłużył swój kontrakt z RB Lipsk. Obecna umowa obowiązywać będzie do 2023 roku.

Czy przy takim obrocie spraw, temat transferu niemieckiego zawodnika kompletnie upadł? W trwającym oknie z pewnością. Nie można wykluczyć, iż za rok po 23-latka zgłoszą się inne europejskie zespoły. Trzeba jednak pamiętać, iż pozycja ekipy z Lipska przy negocjacjach będzie znacznie lepsza.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy