Wyjątkowy bonus za wygraną Igi Świątek!

Już w najbliższą sobotę Iga Świątek rozegra swój drugi finał w Roland Garros. Nasza najlepsza tenisistka zmierzy się z Cori Gauff. Z tej okazji Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w której możemy zgarnąć aż 200 PLN za wygraną Igi!

Iga Świątek jest w wybitnej formie. Polka idzie jak burza i ma spore szanse, by zgarnąć drugi wielkoszlemowy tytuł w swojej karierze. W szczególności, że liderka rankingu zagra z Cori Gauff, z którą stoczyła dwa pojedynki i oba zakończyły się wygraną Polki.

200 PLN na zwycięstwo Świątek

Z okazji finału Roland Garros, bukmacher Superbet wystartował z promocją skierowaną do nowych graczy, w której możemy otrzymać bonus 200 PLN za wygraną Polki. Jak skorzystać z tej oferty?

  1. Zarejestruj się w Superbet z tym linkiem.
  2. Wpłać minimum 50 zł.
  3. Na twoim pierwszym kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Cori Gauff.
  4. Zagranie za minimum 2 zł z konta głównego na wygraną Świątek.

Przykład: Postaw swój pierwszy kupon ze stawką 2 PLN na wygraną Igi Świątek po kursie z oferty (np. 1.20). Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymasz regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN.

Bonus zostanie obliczony wg następującego wzoru:

· Stawka= 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN

· Kurs na zwycięstwo Igi Świątek = 1.20

· Bonus = 200 PLN

· Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.20 = 2.11 PLN

· Łączna wygrana = 202.11 PLN

Więcej o promocji: tutaj

Komentarze

komentarzy