Wyjazd na mecz Tottenhamu z Fulham (przelot, bilety na mecz, nocleg)

18 sierpnia na stadionie Wembley dojdzie do pojedynku Tottenhamu z Fulham. Wy również możecie tam być! Wylot z wielu polskich miast

W zależności od miasta z którego będziemy wylatywać, nasz pobyt w Londynie będzie układał się różnie. W większości przypadków wylatujemy w piątek 17 sierpnia i wracamy w niedzielę 19 sierpnia.

Wylot z Gdańska 

Wylot z Warszawy 

Wylot z Poznania

Wylot z Wrocławia

Wylot z Katowic

Wylot z Krakowa

Bilety na mecz Tottenhamu z Fulham 18.08.2018 16:00

Bilety na mecz można kupić na oficjalnej stronie Tottenhamu. Bilety na ten mecz zaczynają się od 40 funtów (ok. 192 zł) dla osoby dorosłej. Bezpośredni link do kupna biletów znajduje się tu. 

Nocleg w Londynie 

Szukasz noclegów w serwisie Booking? Zrób rezerwację z naszego linku , a dostaniesz rabat w wysokości 50 złotych! 

Ten duży, tętniący życiem hostel położony jest w centrum Londynu, w tętniącej życiem dzielnicy Bloomsbury, w pobliżu stacji metra Russell Square. Hostel Generator dysponuje kawiarenką internetową, salonem i pokojem gier ze stołami bilardowymi.

Słynny bar Generator każdego wieczoru oferuje specjalne zniżki na posiłki i napoje. Oferta rozrywkowa obejmuje karaoke, muzykę na żywo z DJ-em oraz bezpłatne filmy.

Hostel Generator dysponuje pokojami wieloosobowymi i prywatnymi z łazienką. W hostelu panuje przyjazna, kosmopolityczna atmosfera.

Goście mogą wybrać się na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście.

Camden to świetny wybór dla osób, które interesują się teatremzakupami i zwiedzaniem.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Londyn.

Zakład bez ryzyka w Fortunie. Możesz wejść i odebrać go właśnie w tym momencie

Jeśli jesteście zainteresowani ofertami wyjazdów na mecze to zapraszamy na nasz  nowy fanpage. Niedługo ruszymy na całego również z naszą grupą, gdzie będzie można zadawać luźne pytania na temat wyjazdów. Link do grupy znajduje się pod TYM LINKIEM.

Komentarze

komentarzy