Wyjazd na mecz Tottenhamu z Liverpoolem (przelot, nocleg i bilet na mecz)

15 września na stadionie Wembley dojdzie do pojedynku Tottenhamu z Liverpoolem. Wy również możecie tam być! Wylot z wielu polskich miast

W zależności od miasta z którego będziemy wylatywać, nasz pobyt w Londynie będzie układał się różnie. W większości przypadków wylatujemy w piątek 14 września i wracamy w niedzielę 16 września.

Przelot z Poznania -> KLIK

Przelot z Gdańska -> KLIK

Przelot ze Szczecina -> KLIK

Przelot z Lublina -> KLIK

Przelot z Warszawy -> KLIK

Przelot z Katowic -> KLIK

Przelot z Wrocławia -> KLIK

Bilety na mecz Tottenhamu z Liverpoolem 15.09.2018 13:30

Bilety można zakupić na stronie umożliwiającej odsprzedaż wejściówek. Ceny biletów zaczynają się od 160 euro. Na cenę biletu składa się sam bilet, prowizja pośrednika (15 euro) i koszt wysyłki (10 euro). Bilety nie są wysyłane do Polski! Bilety zamawiane są do hotelu/miejsca w którym się zatrzymacie. Bezpośredni link do kupna biletów znajduje się tu. 

Nocleg w Londynie 

Szukasz noclegów w serwisie Booking? Zrób rezerwację z naszego linku , a dostaniesz rabat w wysokości 50 złotych! 

Ten duży, tętniący życiem hostel położony jest w centrum Londynu, w tętniącej życiem dzielnicy Bloomsbury, w pobliżu stacji metra Russell Square. Hostel Generator dysponuje kawiarenką internetową, salonem i pokojem gier ze stołami bilardowymi.

Słynny bar Generator każdego wieczoru oferuje specjalne zniżki na posiłki i napoje. Oferta rozrywkowa obejmuje karaoke, muzykę na żywo z DJ-em oraz bezpłatne filmy.

Hostel Generator dysponuje pokojami wieloosobowymi i prywatnymi z łazienką. W hostelu panuje przyjazna, kosmopolityczna atmosfera.

Goście mogą wybrać się na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście.

Camden to świetny wybór dla osób, które interesują się teatremzakupami i zwiedzaniem.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Londyn.

Zakład bez ryzyka w Fortunie. Możesz wejść i odebrać go właśnie w tym momencie

Jeśli jesteście zainteresowani ofertami wyjazdów na mecze to zapraszamy na nasz  nowy fanpage. Niedługo ruszymy na całego również z naszą grupą, gdzie będzie można zadawać luźne pytania na temat wyjazdów. Link do grupy znajduje się pod TYM LINKIEM.

Komentarze

komentarzy