Wypowiedź, na którą wszyscy czekali. Aurelio De Laurentiis komentuje decyzję Sarriego

Z pewnością Aurelio De Laurentiis jest jedną z barwniejszych postaci we włoskiej piłce. 70-letni Włoch ma sporą grupę sympatyków, jednakże istnieje także ogromna liczba osób, która nie podziela entuzjazmu do przedstawiciela Napoli. Tym razem Aurelio postanowił skomentować decyzję Sarriego. Ponownie, dość kontrowersyjnie.

De Laurentiis na każdym kroku starał się wbić szpilkę Maurizio, gdy ten opuścił Neapol na rzecz Londynu. Aurelio próbował uświadomić wszystkich, że to on zadecydował o losie 60-letniego szkoleniowca, ściągając do Napoli Carlo Ancelottiego. Dodatkowo niejednokrotnie De Laurentiis komentował różne perturbacje Sarriego, z którymi musiał mierzyć się trener w „The Blues”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Wszyscy czekali zatem z niecierpliwością na słowa przedstawiciela Napoli odnośnie powrotu Maurizio do Serie A. Jak wiadomo, włoski szkoleniowiec wybrał pracę w Turynie, co mogło nie spodobać się kibicom jego byłego klubu. Aurelio w swoim stylu odniósł się do tej sytuacji – Nie dziwi mnie to. Futbol pozbawiony jest już ikon. On niczego tutaj nie wygrał, więc jest prawdopodobne, że nie wygra także niczego w Juventusie. To nasz rywal, dlatego tylko to mogę mu życzyć.

Sarri sięgnął z Chelsea po upragniony puchar, wygrywając w finale Ligi Europy z Arsenalem. Był to pierwszy wielki triumf Włocha w profesjonalnej piłce. Brak sukcesów Maurizio powodował liczne szydercze wypowiedzi w kierunku szkoleniowca.

Trudno jednak wyobrazić sobie, by Sarri swoją przygodę w Juventusie zakończył bez żadnego pucharu. „Stara Dama” będzie liczyć się we wszystkich rozgrywkach, w których wystartuje.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy