🇫🇴 Wyspy Owcze – Izrael 🇮🇱 Typy, kursy (01.09.2021)

Walczący o drugie miejsce grupie Izrael zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Czy gościom uda się zdobyć komplet punktów i wyprzedzić Szkotów w tabeli?

Wyspy Owcze – Izrael zapowiedź (środa, 20:45)

Wyspy Owcze niestety po raz kolejny są łatwym źródłem punktów dla grupowych rywali. Gospodarze w trzech dotychczasowych spotkaniach zanotowali dwie porażki oraz remis. Zespół na przestrzeni omawianych meczów zaliczył bilans bramkowy na poziomie 2:8. Niżej w grupowej znajduje się tylko Mołdawia, obie ekipy mają tyle samo punktów, rożni je jedynie liczba straconych bramek.

Zarejestruj się w LV BET i odbierz pakiet powitalny do 3333 zł! 

Izrael natomiast uwikłany jest w zaciętą walkę o drugie miejsce premiowane awansem. Goście zanotowali do tej pory remis, porażkę oraz zwycięstwo. Z czterema punktami na koncie zajmują oni trzecie miejsce w stawce. Takim samym dorobkiem punktowym mogą pochwalić się także Austriacy. Co jednak istotne, zajmujący drugą pozycję Szkoci mają nad obiema ekipami przewagę jednego oczka. Przy korzystnych wynikach na innych stadionach Izrael może zatem znaleźć się po dzisiejszym meczu za plecami bezkonkurencyjnych Duńczyków.

Wyspy Owcze – Izrael kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV Bet prezentują się następująco:

  • wygrana Wyspo Owczych: 7.25
  • remis: 4.04
  • zwycięstwo Izraela: 1.50

Wyspy Owcze – Izrael fakty meczowe

  • Wyspy Owcze nie wygrały żadnego z trzech dotychczasowych spotkań w grupie.
  • Gospodarze stracili w trzech meczach aż osiem goli.
  • Izrael dzięki wygranej może zająć dzisiaj drugie miejsce w grupie.

Wyspy Owcze – Izrael nasze typy

Wyniki gospodarzy w eliminacjach niestety nie pozwalają liczyć na jakąkolwiek niespodziankę z ich strony. Z tego też powodu stawiamy dzisiaj na wygraną Izraela oraz over 2.5 gole w meczu. Defensywa Wysp Owczych nie należy do najszczelniejszych.

Wyspy Owcze – Izrael |typ: 2 @1.50 LV Bet

Wyspy Owcze – Izrael |typ: over 2.5 gole @1.85 LV Bet