WYSTRZAŁOWA PROMOCJA W BETFAN. KURS 25.00 NA ZWYCIĘSTWO MANCHESTERU UNITED!

Przed nami Bitwa o Anglię w Premier League. Manchester United może w czwartek zaprzepaścić jakiekolwiek marzenia Liverpoolu o awansie do następnej edycji Ligi Mistrzów. Na pewno gracze Ole Gunnara Solskjaera będą zmotywowani, aby na własnym obiekcie ograć odwiecznego rywala. Czy im się to uda?

Z okazji wielkiego hitu BETFAN proponuje nowym graczom kurs 25.00 na zwycięstwo „Czerwonych Diablów”. To specjalna promocja, obok której nie można przejść obojętnie!

Jeśli do tej pory nie posiadacie konta u tego bukmachera, to dłużej nie powinniście się zastanawiać. To największy kurs na rynku, jeśli chodzi o polskich legalnych bukmacherów i to konkretne zdarzenie. Co dokładnie należy zrobić, aby spełnić warunki tej promocji?

  1. Rejestrujemy się w BETFAN z tego linku.
  2. Składamy depozyt w wysokości 50 zł.
  3. Stawiamy pierwszy kupon za 10 zł TUTAJ. Na kuponie musi znaleźć się tylko to zdarzenie z wygraną Manchesteru United, a łączna stawka kuponu wynieść maksymalnie do 10 zł.

Wygrana trafia na konto główne, więc jeśli kupon okaże się trafiony, pieniądze są do wypłaty na konto bankowe bez żadnego obrotu. Pozostałe 40 zł możecie rozdysponować w dowolny sposób.

– Promocja trwa od 12.05, godziny 16:00 do 13.05, godziny 21:15.

– Każdemu graczowi przysługuje jeden kupon w promocji.

– W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.

– W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

Więcej szczegółów o tej akcji: https://betfan.pl/wystrzelony-kurs