Wytypuj zwycięzcę ćwierćfinału i zgarnij 300 PLN!

Wielkimi krokami zbliżamy się do ćwierćfinałów mistrzostw świata w Katarze. Już w najbliższy piątek, Chorwacja zagra z Brazylią, a Holandią z Argentyną. Z kolei w sobotę, Maroko zmierzy się z Portugalią, a Anglia z Francją. Z okazji ćwierćfinałów, Superbet przygotował promocję, w której możemy zgarnąć 300 PLN za wytypowanie zwycięzcy jednego z ćwierćfinałów.

Najciekawiej zapowiada się sobotnie starcie Anglii z Francją, gdzie trudno wskazać faworyta meczu. Sporo emocji powinien dostarczyć mecz Holandii z Argentyną. W pozostałych dwóch ćwierćfinałach dość wyraźnymi faworytami są Brazylia i Portugalia, choć z pewnością nie można lekceważyć Maroko, które wyeliminowało już Hiszpanię.

300 PLN za zwycięzcę ćwierćfinału

Z okazji ćwierćfinałów, Superbet przygotował promocję, w której możemy zgarnąć 300 PLN za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy jednego z ćwierćfinałów. Jak wziąć udział w promocji?

  •  Należy dokonać rejestracji z linka lub z kodem THEREDS tuż przy rejestracji na Superbet -> TUTAJ
  •  Wpłacić 50 zł na konto główne.
  •  Zagrać za 2 zł oferty przedmeczowej na zwycięzcę dowolnego meczu 1/4 finału w regulaminowym czasie gry (typ zakładu: 1 – wygrana gospodarzy lub typ zakładu: 2 – wygrana gości).
  • Bonus to 300 PLN za poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu 1/4 finału.

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Komentarze

komentarzy