🇨🇭 Young Boys – CFR Cluj 🇷🇴 Typy, kursy (10.08.2021)

Mecz pomiędzy Young Boys a CFR Cluj zapowiada się na niezwykle emocjonujący. Pierwsze starcie pomiędzy tymi dwiema drużynami zakończyło się remisem 1:1, co oznacza, że zarówno jedna, jak i druga drużyna nadal mogą liczyć na awans. Kto okaże się ostatecznie lepszy?

Young Boys – CFR Cluj zapowiedź (wtorek, 20:30)

Gospodarze nie rozpoczęli bieżącego sezonu ligowego najlepiej. Jak na ekipę z tak ogromnym potencjałem i dominatora szwajcarskiej Super League cztery punkty w trzech kolejkach nie stanowią dobrego rezultatu. Young Boys zwyciężyło w rozgrywkach ligowych w poprzednim sezonie z przewagą 31. punktów nad drugim w tabeli Basel. Eliminacje do Ligi Mistrzów to też nienajlepsze wyniki. Dziś będą musieli powalczyć o zwycięstwo.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Cluj radzi sobie znacznie lepiej, gdyż po czterech kolejkach ligowych w rumuńskiej ekstraklasie zajmuje pozycję lidera z kompletem punktów. Co prawda wygrywają oni swoje spotkania skromnie, ale mimo wszystko udaje im się ta sztuka. Jeśli chodzi o eliminacje do Ligi Mistrzów, to Cluj miał problemy tylko w pierwszej rundzie, w której to potrzebowali dogrywki by wyeliminować Borac Banja Lukę. Druga runda to już dwumecz z Lincoln i dwukrotne zwycięstwo Rumunów.

Young Boys – CFR Cluj kursy bukmacherskie

W LV BET kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Young Boys, kurs: 1.52
  • remis, kurs: 4.15
  • zwycięstwo CFR Cluj, kurs: 6.50

Young Boys – CFR Cluj fakty meczowe

  • Cluj nie przegrał 7 ostatnich meczów
  • Poniżej 2,5 gola w 4/5 ostatnich meczów Cluj
  • BTTS w 3 ostatnich meczach bezpośrednich

Young Boys – CFR Cluj nasze typy

To goście wydają się być w lepszej dyspozycji, ale gospodarze mogą zrobić użytek z własnego boiska. Spodziewamy się wyrównanego starcia i ponownie typujemy gole z obu stron.

Young Boys – CFR Cluj | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.10 LV BET

Young Boys – CFR Cluj | Typ: Remis @4.15 LV BET

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Komentarze

komentarzy