Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 🇵🇱 Typy, kursy (21.04.2021)

 

Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin (Fot. Przemysław Chlebicki, 2019)

Jednym z pierwszych środowych meczów Ekstraklasy będzie starcie na Dolnym Śląsku. Zagłębie Lubin – Wisła Kraków to mecz z dość wyraźnym faworytem. Można powiedzieć, że to wszystko na bazie zmieniającej się formy. Jedni idą w górę, inni pikują w ligowej tabeli.

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków zapowiedź (środa, 18:00)

Lubinianie zaczęli regularnie punktować po fatalnym starcie wiosny. Oczywiście zdarzają się też porażki, jednak zdecydowanie lepiej to wygląda niż jeszcze w lutym. Przede wszystkim są bezkompromisowi. Z siedmiu ostatnich meczów, cztery wygrali i trzy zremisowali. Przydarzyła się wpadka 0:4 z Legią, ale potrafili także efektownie ograć Jagiellonie czy Cracovie – 3:0 i 4:2. Dwa ostatnie mecze także wygrane, gdy wypunktowali beniaminków. Bardzo duży udział ma w tym wszystkim Patryk Szysz. Wiosną na jego koncie już 6 goli i to na dzisiaj, obok Filipa Starzyńskiego, jest najważniejsza postać Miedziowych. Wspomniany Filip Starzyński też jest talizmanem, bo Zagłębie Lubin na jego strzałach zyskało 5 goli, nie wspominając o asystach.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Znacznie gorzej wygląda sytuacja w Krakowie. Wisła była niezwykle chwalona po przyjściu Petra Hyballi, za ten mityczny gegenpressing. Kłopot w tym, że w ostatnich tygodniach po formie z początku roku czar prysł. Trzy ostatnie spotkania to porażki, a cofając się o kolejne trzy mecze, zdobyli razem w nich 4 punkty na przestrzeni sześciu gier. Wyraźnie widać złapaną zadyszkę i trzeba szybko coś temu zadziałać. Przewaga nad ostatnią Stalą Mielec bezpieczna, jednak nikt po zatrudnieniu Niemca nie spodziewał się, że Biała Gwiazda może skończyć w drugiej części tabeli, a teraz to bardzo realne.

Fakty meczowe

  • Zagłębie Lubin wygrało dwa ostatnie mecze w lidze
  • Wisła Kraków przegrała trzy ostatnie mecze ligowe
  • Patryk Szysz z 7. golami na koncie jest, ex-aequo z Mateuszem Kuzimskim, trzecim najlepszym polskim strzelcem w Ekstraklasie

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Zagłębie wygra, kurs: 1,94
  • Wisła wygra, kurs: 3,68
  • Remis, kurs: 3,80

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy

Forma wskazuje na gospodarzy, wśród których prym wiedzie Patryk Szysz. Czy wychowanek Górnika Łęczna strzeli swojego kolejnego gola? Kurs zachęca, by postawić właśnie na niego.

Typ: Zagłębie @ 1,94 Totolotek

Typ: Patryk Szysz strzeli @ 2,85 Totolotek

Komentarze

komentarzy