Zagłębie Lubin – Wisła Płock. Typy, kursy (29.01.2021)

Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin (Fot. Przemysław Chlebicki, 2019)

Tym razem nie trzeba było czekać tak długo. Pomiędzy ostatnim meczem w 2020 a pierwszy w 2021 minie nieco ponad miesiąc. Start Ekstraklasy w styczniu to coś, co prawdopodobnie 99% kibiców nie zna. Na pierwszy rzut idzie mecz Zagłębia Lubin z Wisłą Płock.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock zapowiedź (piątek, 18:00)

W obu ekipach zimą doszło do pewnych zmian, choć te większe były w Płocku. Tam do drużyny ściągnięto kilku zawodników, choć najgłośniejsze nazwisko to ostatni transfer. Mowa o Słoweńcu Luce Susnjarze ściągniętym z drugiej ligi francuskiej. Ponadto kilka odejść, choć żadne nie dotyczyło podstawowych graczy. W Lublinie z kolei jedna, ale bardzo znacząca zmiana. Lubomir Guldan wraz z końcem roku postanowił, że z piłkarza zamieni się w dyrektora sportowego. Wyrwę na środku obrony sam załatał po wypożyczeniu Djordje Crnomarkovicia z Lecha Poznań. Kłopotem na początku rundy na pewno będzie nieobecność Kacpra Chodyny, który w minionej rundzie wszedł z buta do Ekstraklasy i był jednym z lepiej grających prawych obrońców.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Zagłębie Lubin – Wisła Płock kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Zagłębie wygra, kurs: 2,17
  • Wisła wygra, kurs: 3,39
  • Remis, kurs: 3,40

Zagłębie Lubin – Wisła Płock typy

Mimo że forma obu drużyn to zagadka, to jednak typujemy zwycięstwo gospodarzy. W końcu Zagłębie mierzy znacznie wyżej, dlatego spodziewamy się, że Miedziowi rozpoczną od trzech punktów.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock | Typ: Poniżej 0,5 HT @ 2,51 Totolotek

Zagłębie Lubin – Wisła Płock | Typ: Zagłębie @ 2,17 Totolotek

Komentarze

komentarzy