Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 🇵🇱 Typy, kursy (08.08.2021)

Bardzo ciekawie zapowiada pierwsze niedzielne starcie w I lidze. Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź to mecz z wieloma podtekstami. Dla jednych i drugich takie spotkanie będzie rywalizacją z wieloma podtekstami.

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź zapowiedź (niedziela, 12:40)

Po pierwszej kolejce oba zespoły mogą być zadowolone. Zagłębie Sosnowiec zremisowało w Gdyni, zaś Widzew Łódź rozbił Sandecje Nowy Sącz. To goście będą dzisiaj faworytem, ale trudno się dziwić. W końcu mówimy o klubie, który ma być jednym z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Po wielu latach jest szansa wrócić na najwyższy poziom, czyli miejsce należne takiemu klubowi jak RTS. Ruszyli z kopyta, a teraz pewnie z każdym meczem będą mocniejsi, jeśli piłkarze dobrze zrozumieją filozofię trenera Janusza Niedźwiedzia.

Zagłębie miało szczęście w ubiegłym sezonie. Gdyby spadały trzy kluby, wówczas mogłoby ich tutaj nie być! Spadł tylko GKS Bełchatów, a oni ostatecznie na dole tabeli, ale bezpiecznie pozostali. Teraz dużo większe apetyty. Docelowo za rok, dwa chcieliby awansować do Ekstraklasy. Tym bardziej że już niedługo doczekają się wyprowadzki z wysłużonego Stadionu Ludowego. Co ciekawe ich obiekt będzie gościł także beniaminka Skrę Częstochowa!

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Zagłębie wygra, kurs: 2,67
  • Widzew wygra, kurs: 2,61
  • Remis, kurs: 3,30

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź fakty meczowe

  • Po pierwszej kolejce Widzew ma 3pkt, zaś Zagłębie 1
  • W ubiegłym sezonie sosnowiczanie wygrali u siebie 3:0
  • W sparingach lepiej sprawowali się łodzianie, bilans: 3-1-1, do 2-1-3 jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź typy

Kursy wyrównane, ale generalnie minimalnym faworytem goście. Stawiamy nieco na nich, ale także na gole z obu stron. Jakieś 1:1, może 1:2 byśmy tutaj widzieli.

Typ: Widzew (remis = nie ma zakładu) @ 1,83 BETFAN

Typ: Obie strzelą @ 1,73 BETFAN

Komentarze

komentarzy