Obstaw bez ryzyka mecz Polska – Anglia. Przegrana = zwrot stawki!

Przed nami bardzo ważne spotkanie reprezentacji Polski. Podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z Anglią. Zwycięstwo na Stadionie Narodowym pozwoli nam utrzymać drugie miejsce w grupie i być może nawet wrócić do walki o pierwsze miejsce, co da nam bezpośredni awans. Z okazji tego spotkania BETFAN przygotował specjalną promocje na to spotkanie. 

Potyczki Polski z Anglią zawsze przynoszą wielkie emocje. Jeśli dodamy do tego wagę meczu, który może zdecydować o awansie na mundial, to szykuje się naprawdę ciekawe widowisko. Podopieczni Paulo Sousy być może nie grają bardzo widowiskowo, ale między innymi za sprawą Roberta Lewandowskiego, mogą sprawić sensację. Napastnik Bayernu w sześciu ostatnich spotkaniach trafił 10 bramek, więc na pewno Anglicy mają się czego obawiać.

Spotkanie z Anglią to idealna okazja do wzięcia udziału w promocji. Bukmacher BETFAN przygotował zakład bez ryzyka i z kodem ZZAPOLOWY do 600 zł. Co należy zrobić?

  1. Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO linku lub z kodem ZZAPOLOWY.
  2. Dokonać wpłaty 50 zł. 
  3. Zagrać kupon za minimum 50 zł, a maksymalnie za 600 zł. 
  4. W przypadku porażki odebrać zwrot na konto bonusowe. 

Co najlepsze – 50 zł, które wpłaciliście, możecie wykorzystać jako zakład bez ryzyka, czyli w przypadku porażki niczego nie tracicie. Wasze środki za pierwszy zakład zostaną bowiem zwrócone na konto bonusowe z jednokrotnym obrotem.


My taki zakład wykorzystujemy na trzy spotkania. Naszym zdaniem faworyci, czyli Niemcy oraz Hiszpania pewnie wygrają swoje potyczki. Do tego dodajemy bramki po obu stronach w meczu Polska – Anglia. Nawet jeśli nasze typy okażą się nietrafione, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto bonusowe.

Komentarze

komentarzy