Zamieszanie ze stadionem Napoli. Kto oszukuje w tym sporze?

Stadion Napoli do tego lata nie wyglądał zbyt okazale. Głównie dlatego klub wraz z władzami miasta postanowił uzgodnić warunki modernizacji, które miały poprawić jakość obiektu. Jak to zwykle bywa przy takich inwestycjach pojawiły się pewne opóźnienia, które postanowił skrytykować Carlo Ancelotti.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Z powodu prac Napoli rozegrało dwa pierwsze spotkania przeciwko Fiorentinie oraz Juventusowi na wyjeździe. Po przerwie reprezentacyjnej obiekt miał zostać oddany do użytku. Tymczasem klub wraz z Carlo Ancelottim wczoraj wydali dość twarde oświadczenie na ten temat:

– Widziałem warunki szatni na San Paolo. Brak mi słów. Zaakceptowałem prośbę klubu, aby rozegrać pierwsze dwa mecze sezonu na wyjeździe, aby prace mogły zostać ukończone. Możesz zbudować dom w dwa miesiące, a oni nie byli w stanie odnowić szatni! Gdzie mamy się przebierać w meczach z Sampdorią i Liverpoolem? Jestem oburzony brakiem profesjonalizmu tych, którzy wykonywali tę pracę. W jaki sposób władze mogą zignorować zobowiązania, które podjęli wobec nas? Widzę pogardę i brak troski o zespół, klub i miasto. Jestem zażenowany – grzmiał Włoch.

Szybka odpowiedź

Na takie słowa momentalnie zareagowała dyrektorka prac restrukturyzacyjnych, Floriana Smiraglia, której zszokowały mocne słowa klubu po tym jak budynek odwiedził wiceprezydent Edoardo De Laurentiis.

– Zgodnie z planem w piątek oddamy stadion radzie Neapolu w idealnym stanie. Jestem zszokowana, ponieważ zawsze mieliśmy uczciwy kontakt z Napoli, a dziś wypływa taka wypowiedź Ancelottiego, który nawet nie pojawił się na stadionie. Myślę, że widział stare zdjęcia z budowy. Jestem architektem. Kiedy mówię jednak o restrukturyzacji mieszkania, zawsze na podłodze narzucamy prześcieradła, aby uchronić nasze podłogi od farby. To nie jest wielka sprawa. Cała ta sytuacja pozostawia pewną gorycz, ponieważ projekt został uzgodniony z klubem i Ancelottim. Chciałabym również zauważyć, że nie byliśmy odpowiedzialni za dekorację, wykonaliśmy tylko prace budowlane, z wyjątkiem jacuzzi, które jest instalowane przez Napoli. Jeśli chcemy być tutaj bardzo precyzyjni, to jedyna rzecz jaka nie została jeszcze ukończona.

Wypada teraz zadać pytanie, kto oszukuje w tym sporze.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy